Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy elektrostymulacja ujędrni i wymodeluje ciało, czy tylko wyrzeźbi mięśnie?

Aby wysiłek fizyczny był skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, powinny zostać spełnione dwa warunki. Musi trwać przynajmniej 20 minut, bowiem dopiero po takim czasie spalana jest tkanka tłuszczowa. Powinien także odznaczać się odpowiednią intensywnością. Wysiłek nie może być jednak zbyt forsowny, aby zapewnić odpowiednią dostawę tlenu, warunkującą spalanie tłuszczu. Mała intensywność nie wytworzy z kolei odpowiedniego zapotrzebowania na tłuszcz.

Elektrostymulacja to zabieg, który jest równoznaczny z tak pojętym, efektywnym wysiłkiem fizycznym. Umożliwia więc redukcję tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych miejsc. Intensywność zabiegu dostosowywana jest indywidualnie do odczuć Klienta, a także partii mięśni, na której jest wykonywany. Dzięki redukcji tkanki tłuszczowej, jesteśmy w stanie zgubić zbędne kilogramy, a co za tym idzie - wymodelować nasze ciało. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, elektrostymulacja pozwala także poprawić sprawność mięśni i uelastycznić skórę. Z powodzeniem może być stosowana do podniesienia i ujędrnienia piersi.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×