Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy elektrostymulacja ujędrni i wymodeluje ciało, czy tylko wyrzeźbi mięśnie?

Aby wysiłek fizyczny był skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu, powinny zostać spełnione dwa warunki. Musi trwać przynajmniej 20 minut, bowiem dopiero po takim czasie spalana jest tkanka tłuszczowa. Powinien także odznaczać się odpowiednią intensywnością. Wysiłek nie może być jednak zbyt forsowny, aby zapewnić odpowiednią dostawę tlenu, warunkującą spalanie tłuszczu. Mała intensywność nie wytworzy z kolei odpowiedniego zapotrzebowania na tłuszcz.

Elektrostymulacja to zabieg, który jest równoznaczny z tak pojętym, efektywnym wysiłkiem fizycznym. Umożliwia więc redukcję tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych miejsc. Intensywność zabiegu dostosowywana jest indywidualnie do odczuć Klienta, a także partii mięśni, na której jest wykonywany. Dzięki redukcji tkanki tłuszczowej, jesteśmy w stanie zgubić zbędne kilogramy, a co za tym idzie - wymodelować nasze ciało. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, elektrostymulacja pozwala także poprawić sprawność mięśni i uelastycznić skórę. Z powodzeniem może być stosowana do podniesienia i ujędrnienia piersi.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×