Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przebiega procedura zabiegowa podczas peelingu z kwasem TCA?

W przypadku kwasu TCA na początku wykonujemy dokładny demakijaż miejsca zabiegowego. Następnie zabezpieczamy miejsca wrażliwe, tj. znamiona, kąciku ust, skrzydełka nosa oraz okolice oczu. Dopiero po takim przygotowaniu miejsca zabiegowego aplikujemy kwas trójchlorooctowy - jedną lub dwie warstwy preparatu. Dochodzi wtedy do kontrolowanego, chemicznego oparzenia naskórka. Dlatego zaraz po zaaplikowaniu kwasu odczuwalne jest swędzenie i pieczenie skóry. Preparat zostawiamy tylko na 1-2 minuty, więc cały zabieg przebiega dość szybko. Następnie neutralizujemy kwas, dzięki czemu pieczenie szybko ustępuje. Przemywamy również miejsce zabiegowe wodą, aby całkowicie pozbyć się preparatu.

Po zakończeniu peelingu skóra może stać się trochę ciemniejsza i bardziej napięta. Jest to całkowicie normalne zjawisko, które często towarzyszy zastosowaniu tak mocnego kwasu. Po kilku dniach od wykonania tej procedury skóra zaczyna pękać i łuszczyć się.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×