Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie działanie ma masaż gorącymi kamieniami?

Masaż gorącymi kamieniami posiada wiele zalet. Jedną z nich jest oddziaływanie na układ krwionośny. Wykonanie zabiegu pomaga w krążeniu, rozszerza naczynia krwionośne, ułatwia odpływ krwi żylnej oraz podwyższa puls i przyspiesza pracę serca. Dodatkowo, układ chłonny zostaje pobudzony, dzięki czemu masaż gorącymi kamieniami wpływa na lepszy odpływ limy oraz na wydalanie produktów przemiany materii. Wykonanie zabiegu przyczynia się również do złagodzenia stresu i zapewnia poczucie relaksu. Co ciekawe, masaż przy użyciu gorących kamieni działa na mięśnie - regeneruje je, poprawia napięcie oraz elastyczność włókien mięśniowych (poprzez ucisk). Kolejną zaletą takiego zabiegu jest zaś poprawienie wyglądu skóry, m.in. jej jędrności, jak również zwalczanie cellulitu.

Masaż gorącymi kamieniami znajduje wiele zastosowań - zarówno relaksacyjnych, jak i zdrowotnych. Jest odpowiedzi dla każdego, u kogo nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Warto zaznaczyć, że intensywność masażu jest zawsze dostosowywana do potrzeb i odczuć Klienta. Dzięki temu zabieg przebiega komfortowo i wpływa na ogólne odprężenie ciała.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×