Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie działanie ma masaż klasyczny?

Masaż klasyczny ma wiele pozytywnych zastosowań. Wpływa na działanie układu limfatycznego oraz krwionośnego, co ułatwia absorpcje tlenu i substancji odżywczych przez nasz organizm. Dodatkowym atutem jest oddziaływanie na układ nerwowy. Masaż klasyczny uspokaja bądź pobudza, powodując lepsze przesyłanie bodźców do mięśni. Co więcej, za sprawą lepszego ukrwienia, zabieg oddziałuje również na układ pokarmowy, co powoduje zarówno lepszą przyswajalność substancji odżywczych, jak i szybszą przemianę materii.

Masaż klasyczny usprawnia funkcjonowanie stawów oraz mięśni. Wpływa bowiem korzystnie na ich elastyczność oraz ukrwienie. Działa również pozytywnie na naszą psychikę - poprzez wspomaganie wydzielania serotoniny, czyli hormonu tkankowego, który odgrywa ważną rolę w organizmie. To m.in. on wpływa na nasz nastrój. Ponadto, skóra dobrze reaguje na masaż klasyczny. Wykonanie tego zabiegu ma działanie dotleniające i ujędrniające oraz usuwa martwy naskórek.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×