Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mikrodermabrazja jest skuteczniejsza od peelingu kawitacyjnego?

Mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny to dwa różne zabiegi, które dają nieco odmienne rezultaty. Przed wyborem jednej z metod, warto przyjrzeć się specyfice ich działania. Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczanie najbardziej powierzchownych warstw skóry, z możliwością kontroli głębokości ścierania. Tym samym wykazuje działanie uelastyczniające i regenerujące. W wyniku zastosowania serii zabiegów, poprawa stanu skóry zachodzi nie tylko na poziomie naskórka, który pozbawiony martwych warstw odzyskuje gładkość i zdrowszy wygląd, ale i w skórze właściwej, w której dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenu i elastyny. Z tego powodu mikrodermabrazja jest idealnym zabiegiem o działaniu Anti-age (opóźniającym procesy starzenia się skóry). Natomiast peeling kawitacyjny oczyszcza z zanieczyszczeń, przez co uzyskujemy efekt odświeżenia i dotlenienia. Oprócz tego, następuje wyraźna poprawa krążenia, dzięki nawilżającemu i odmładzającemu skórę mikro-masażowi, który zachodzi w wyniku drgań fal ultradźwiękowych.

Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×