Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mikrodermabrazja jest skuteczniejsza od peelingu kawitacyjnego?

Mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny to dwa różne zabiegi, które dają nieco odmienne rezultaty. Przed wyborem jednej z metod, warto przyjrzeć się specyfice ich działania. Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczanie najbardziej powierzchownych warstw skóry, z możliwością kontroli głębokości ścierania. Tym samym wykazuje działanie uelastyczniające i regenerujące. W wyniku zastosowania serii zabiegów, poprawa stanu skóry zachodzi nie tylko na poziomie naskórka, który pozbawiony martwych warstw odzyskuje gładkość i zdrowszy wygląd, ale i w skórze właściwej, w której dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenu i elastyny. Z tego powodu mikrodermabrazja jest idealnym zabiegiem o działaniu Anti-age (opóźniającym procesy starzenia się skóry). Natomiast peeling kawitacyjny oczyszcza z zanieczyszczeń, przez co uzyskujemy efekt odświeżenia i dotlenienia. Oprócz tego, następuje wyraźna poprawa krążenia, dzięki nawilżającemu i odmładzającemu skórę mikro-masażowi, który zachodzi w wyniku drgań fal ultradźwiękowych.

Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×