Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O klinice

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Kosmetyki

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki Bielenda - najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Bielenda szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej. Jego drugą specjalizacją i jednocześnie wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie uczęszcza na studia magisterskie na tej samej uczelni, na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach.

 

Aleksandra Wargacka

Aleksandra Wargacka

Aktualnie studiuje logistykę międzynarodową na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie. W gabinecie Qclinique odpowiada za kontakt z klientami, dzięki czemu rozwija również swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Zdecydowanie typ osobowości sangwinika oraz optymistka, która umie realizować założone cele i działa dynamicznie. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas z rodziną, a wieczorami chętnie wycisza się przy dobrej książce.

 
Katarzyna Pawlikowska

Katarzyna Pawlikowska

W Qclinique jest odpowiedzialna za kontakt z klientami. Energiczna, pomocna i otwarta na ludzi. Ukończyła Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Geografię z turystyką na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W Akademickim Biurze Karier w Kielcach zajmowała się m.in. organizacją imprez studenckich. O podróżach, zarówno w teorii, jak i w praktyce, wie praktycznie wszystko. Uwielbia polskie góry i aktywne spędzanie wolnego czasu. Marzy o podróży dookoła świata.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Planuje rozpocząć studia magisterskie w Warszawie oraz dalej kształcić się w dziedzinie kosmetologii. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Natomiast w chwilach wyciszenia wczytuje się w dobre kryminały.

 
Joanna Paczuska

Joanna Paczuska

Dyplomowany kosmetolog o specjalizacji kosmetologia medyczno-estetyczna. Obecnie kontynuuje studia i pisze pracę magisterską. Już jako nastolatka interesowała się różnymi recepturami, substancjami aktywnymi w kosmetykach oraz zagadnieniami z zakresu dermatologii. Miłośniczka zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i kuracji modelujących sylwetkę. Jej drugą pasją jest wizaż. Lubi dobre kino, orientalną kuchnię oraz muzykę z lat 90. Szczęśliwa posiadaczka 8 łap - zarówno psich, jak i kocich.

 

Paula Derkacz

Paula Derkacz

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Certyfikowany zabiegowiec w dziedzinie kosmetologii, obejmującej m.in. kuracje na twarz oraz ciało. Jest osobą ambitną i pogodną. Ceni sobie dokładności, ponieważ według niej to jedna z najważniejszych cech, jaką powinien posiadać wykwalifikowany kosmetolog. Lubi również poznawać wszelkie nowości z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego często bierze udział w szkoleniach oraz sympozjach kosmetologicznych. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi też aktywny odpoczynek, szczególnie jazdę na rowerze.

 

 

Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×