Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O klinice

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Kosmetyki

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki Bielenda - najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Bielenda szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej. Jego drugą specjalizacją i jednocześnie wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Magister kosmetologii, manager gabinetu Qclinique. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Planuje rozpocząć studia magisterskie w Warszawie oraz dalej kształcić się w dziedzinie kosmetologii. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Natomiast w chwilach wyciszenia wczytuje się w dobre kryminały.

 
Paula Derkacz

Paula Derkacz

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Certyfikowany zabiegowiec w dziedzinie kosmetologii, obejmującej m.in. kuracje na twarz oraz ciało. Jest osobą ambitną i pogodną. Ceni sobie dokładność, ponieważ według niej to jedna z najważniejszych cech, jaką powinien posiadać wykwalifikowany kosmetolog. Lubi również poznawać wszelkie nowości z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego często bierze udział w szkoleniach oraz sympozjach kosmetologicznych. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi też aktywny odpoczynek, szczególnie jazdę na rowerze.

 

Jakub Krasowiak

Absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, na kierunku ratownictwo medyczne. W gabinecie Qclinique odpowiada za opiekę nad klientami, szczególnie przy zabiegach iniekcyjnych osocza bogatopłytkowego. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną, oraz sportami walki. Fan dobrych thrillerów, książek biograficznych i seriali Netflix’a. Jednym z jego największych marzeń jest zwiedzenie każdego zakątka świata.

 

Martyna Piasecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Rozpoczęła również studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale dokształca się, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W gabinecie Qclinique zajmuje się zarówno zabiegami poprawiającymi stan skóry, jak i modelującymi sylwetkę. Zadowolenie Klientów jest dla niej największą nagrodą. Dlatego na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie, a do pracy podchodzi z sercem - jak do każdego postawionego jej zadania. Prywatnie wszystkie wolne chwile stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

 

Sylwia Ścirka

Sylwia Ścirka

Studentka I roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W Qclinique do jej obowiązków należy m.in. kontakt z klientami oraz umawianie wizyt w gabinecie. Interesuje się makijażem artystycznym i wizażem. Na co dzień jest kreatywną, tolerancyjną i odważną osobą, która nie boi się nowych wyzwań. Lubi nie tylko podróżować, ale także samodzielnie organizować sobie wszystkie wyjazdy. Wolne chwile poświęca na eksperymentowanie w kuchni, obróbkę zdjęć, czytanie książek (głównie fantasy) oraz doskonalenie swoich umiejętności makijażowych. Ponadto, jest wegetarianką, która kocha zwierzęta i rośliny. Dba też o środowisko i zachęca innych do tego samego.

 

 

Wasze opinie

Najbardziej fachowa i profesjonalna obsługa jaką spotkałam do tej pory :) W końcu po złych doświadczeniach trafiłam w dobre miejsce.

Małgorzata Gancarz, Warszawa

Jedyny, taki salon w Warszawie. Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny oraz coś za co Qclinique lubię najbardziej- niewiarygodna wręcz dbałość o klienta, nawet tego, który sporadycznie zagląda do salonu. Serdecznie polecam.

Ewa Królak, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×