Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O nas

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zespół

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Plastycznej. Jego wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Z Qclinique związany od 2010 roku.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Magister kosmetologii, manager gabinetu Qclinique. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu medycyny studiując Pielęgniarstwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach. Z Qclinique związana od 2017 roku.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Stara się spędzać czas zawsze aktywnie. Miłośniczka zwierząt i właścicielka wesołego mopsa. W chwilach wyciszenia wczytuję się w dobre kryminały. Z Qclinique związana od 2018 roku.

 

Magdalena Byler

Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo w Mazowieckiej uczelni Publicznej w Płocku. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Na co dzień pracuje w punkcie pobrań oraz wykonuje wlewy witaminowe. Interesuje się także pielęgniarstwem w medycynie estetycznej, z którym wiąże duże plany na przyszłość. Wcześniej świetnie odnajdywała się w pracy z najmłodszymi dziećmi w żłobku i jako animatorka oraz w branży gastronomicznej. Jest osobą empatyczną i opiekuńczą, lubiącą pracę z ludźmi. Jej hobby to rysowanie i malarstwo, uczy się też tatuowania. W wolnym czasie czyta książki psychologiczne i kryminalne. Kocha zwierzęta oraz ma dalmatyńczyka, z którym aktywnie spędza czas. Z Qclinique związana od 2021 roku.

 

Wiktoria  Jakubowska

Wiktoria Jakubowska

Obecnie studentka trzeciego roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pierwszy stopień studiów zdecydowanie nie będzie końcem jej nauki. Wiktoria już teraz planuje studia magisterskie na kierunku kosmetologii klinicznej. Z całej dziedziny najbardziej interesują ją choroby skóry. Natomiast jej przygoda z kosmetologią zaczęła się w zaciszu domowym, gdzie eksperymentowała z wizażem oraz stylizacją paznokci. Co więcej, to właśnie w domu, wśród rodziny, czuję się najlepiej. Ceni sobie czas spędzony z bliskimi, szczególnie z młodszymi braćmi. W wolnej chwili lubi wczytywać się w dobre kryminały i książki psychologiczne. Z Qclinique związana od 2022 roku.

 
Ola Małek

Ola Małek

Studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Interesuje się kosmetologią pielęgnacyjną, estetyczną oraz trychologią. Praca w gabinecie to dla niej ciągły rozwój oraz nauka nowoczesnych zabiegów z zakresu kosmetologii. Jej ogromną motywacją jest pomoc osobom z problemami skórnymi – tak, aby każdy mógł poczuć się pięknie i wyjątkowo. Kosmetologia to jej największa pasja, ale interesuje się również modą oraz podróżowaniem. Uwielbia odkrywać różne zakątki świata i poznawać ich kultury. Wolny czas spędza aktywnie z przyjaciółmi. Jest osobą komunikatywną, otwartą i pełną empatii. Uśmiech na jej twarzy to podstawa. Z Qclinique związana od 2022 roku.

 

Oliwia Milewska

Oliwia Milewska

Obecnie studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zamiłowanie do tej dziedziny zrodziło się u niej już w wieku nastoletnim, z zainteresowania świadomą pielęgnacją oraz chemią kosmetyczną. Z całej dziedziny najbardziej interesują ją zabiegi pielęgnacyjne oraz laserowe. W chwilach wolnych od pracy i nauki uwielbia spędzać czas opiekując się psami z rodzinnej hodowli. Regularnie uprawia aktywność fizyczną, a wieczorami lubi wyciszyć się przy dobrej książce kryminalnej. Fascynuje ją eksplorowanie nowych miejsc i kultur, dlatego stara się regularnie podróżować. Z Qclinique związana od 2022 roku.

 

 

Kosmetyki

Bielenda Professional
Norel Dr Wilsz
mesoestetic
Laboratoire Revitacare France
Medical Cosmetics
WiQOmed
IBSA
arcaya german cosmetics
Botox
juvederm
matrigen
caregen
dives med
koru pharma
Wasze opinie

Jedyny, taki salon w Warszawie. Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny oraz coś za co Qclinique lubię najbardziej- niewiarygodna wręcz dbałość o klienta, nawet tego, który sporadycznie zagląda do salonu. Serdecznie polecam.

Ewa Królak, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×