Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O nas

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zespół

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Plastycznej. Jego wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Z Qclinique związany od 2010 roku.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Magister kosmetologii, manager gabinetu Qclinique. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach. Z Qclinique związana od 2017 roku.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Stara się spędzać czas zawsze aktywnie. Miłośniczka zwierząt i właścicielka wesołego mopsa. W chwilach wyciszenia wczytuję się w dobre kryminały. Z Qclinique związana od 2018 roku.

 

Martyna Piasecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Rozpoczęła również studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale dokształca się, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W gabinecie Qclinique zajmuje się zarówno zabiegami poprawiającymi stan skóry, jak i modelującymi sylwetkę. Zadowolenie Klientów jest dla niej największą nagrodą. Dlatego na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie, a do pracy podchodzi z sercem - jak do każdego postawionego jej zadania. Prywatnie wszystkie wolne chwile stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Z Qclinique związana od 2019 roku.

 

Sylwia Ścirka

Sylwia Ścirka

Studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Interesuje się makijażem artystycznym i wizażem, a także jazdą na wrotkach. Na co dzień jest pełna energii i zaangażowania. Nie brakuje jej empatii ani odwagi, a jej kreatywność nie zna granic. Lubi nie tylko podróżować, ale także samodzielnie organizować sobie wszystkie wyjazdy. Wolne chwile poświęca na eksperymentowanie w kuchni, obróbkę zdjęć, czytanie książek (głównie fantasy) oraz doskonalenie swoich umiejętności makijażowych. Ponadto, jest wegetarianką, która kocha zwierzęta i rośliny. Dba też o środowisko i zachęca innych do tego samego. Z Qclinique związana od 2019 roku.

 

Karolina Goławska

Studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W wolnych chwilach bierze udział w webinariach z dziedziny kosmetologii i jednymi z jej ulubionych tematów są terapie łączone w zabiegach na twarz i ciało. W życiu prywatnym interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką, którą trenuje od 12 lat i na co dzień gra na pozycji przyjmującej. Jest osobą ambitną i uśmiechniętą. Sport nauczył ją, by zawsze walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. Bardzo lubi też spędzać czas w gronie przyjaciół oraz rodziny. Z Qclinique związana od 2020 roku.

 

Kosmetyki

Bielenda Professional
Norel Dr Wilsz
mesoestetic
Laboratoire Revitacare France
Medical Cosmetics
WiQOmed
IBSA
arcaya german cosmetics
Botox
juvederm
matrigen
caregen
dives med
koru pharma
Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×