Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O klinice

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Kosmetyki

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki Bielenda - najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Bielenda szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Plastycznej. Jego wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Z Qclinique związany od 2010 roku.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Magister kosmetologii, manager gabinetu Qclinique. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach. Z Qclinique związana od 2017 roku.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Stara się spędzać czas zawsze aktywnie. Miłośniczka zwierząt i właścicielka wesołego mopsa. W chwilach wyciszenia wczytuję się w dobre kryminały. Z Qclinique związana od 2018 roku.

 

Martyna Piasecka

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Rozpoczęła również studia magisterskie w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Stale dokształca się, biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W gabinecie Qclinique zajmuje się zarówno zabiegami poprawiającymi stan skóry, jak i modelującymi sylwetkę. Zadowolenie Klientów jest dla niej największą nagrodą. Dlatego na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie, a do pracy podchodzi z sercem - jak do każdego postawionego jej zadania. Prywatnie wszystkie wolne chwile stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Z Qclinique związana od 2019 roku.

 

Sylwia Ścirka

Sylwia Ścirka

Studentka II roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. W Qclinique do jej obowiązków należy m.in. kontakt z klientami oraz umawianie wizyt w gabinecie. Interesuje się makijażem artystycznym i wizażem a także jazdą na wrotkach. Na co dzień jest pełna energii i zaangażowania. Nie brakuje jej empatii ani odwagi, a jej kreatywność nie zna granic. Lubi nie tylko podróżować, ale także samodzielnie organizować sobie wszystkie wyjazdy. Wolne chwile poświęca na eksperymentowanie w kuchni, obróbkę zdjęć, czytanie książek (głównie fantasy) oraz doskonalenie swoich umiejętności makijażowych. Ponadto, jest wegetarianką, która kocha zwierzęta i rośliny. Dba też o środowisko i zachęca innych do tego samego. Z Qclinique związana od 2019 roku.

 

Karolina Goławska

Studentka I roku Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Do jej głównych obowiązków w Qclinique należy dbanie o kontakt z klientami oraz umawianie terminów wizyt w gabinecie. W życiu prywatnym interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką, którą trenuje od 12 lat i na co dzień gra na pozycji przyjmującej. Jest osobą ambitną i uśmiechniętą. Sport nauczył ją, by zawsze walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. Bardzo lubi też spędzać czas w gronie przyjaciół oraz rodziny. Z Qclinique związana od 2020 roku.

 

Wasze opinie

Jedyny, taki salon w Warszawie. Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny oraz coś za co Qclinique lubię najbardziej- niewiarygodna wręcz dbałość o klienta, nawet tego, który sporadycznie zagląda do salonu. Serdecznie polecam.

Ewa Królak, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×