Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O klinice

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Kosmetyki

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki Bielenda - najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Bielenda szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej. Jego drugą specjalizacją i jednocześnie wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie uczęszcza na studia magisterskie na tej samej uczelni, na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach.

 

Aleksandra Wargacka

Aleksandra Wargacka

Aktualnie studiuje logistykę międzynarodową na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie. W gabinecie Qclinique odpowiada za kontakt z klientami, dzięki czemu rozwija również swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Zdecydowanie typ osobowości sangwinika oraz optymistka, która umie realizować założone cele i działa dynamicznie. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas z rodziną, a wieczorami chętnie wycisza się przy dobrej książce.

 
Katarzyna Pawlikowska

Katarzyna Pawlikowska

W Qclinique jest odpowiedzialna za kontakt z klientami. Energiczna, pomocna i otwarta na ludzi. Ukończyła Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Warszawskim oraz Geografię z turystyką na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W Akademickim Biurze Karier w Kielcach zajmowała się m.in. organizacją imprez studenckich. O podróżach, zarówno w teorii, jak i w praktyce, wie praktycznie wszystko. Uwielbia polskie góry i aktywne spędzanie wolnego czasu. Marzy o podróży dookoła świata.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Planuje rozpocząć studia magisterskie w Warszawie oraz dalej kształcić się w dziedzinie kosmetologii. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Natomiast w chwilach wyciszenia wczytuje się w dobre kryminały.

 
Joanna Paczuska

Joanna Paczuska

Dyplomowany kosmetolog o specjalizacji kosmetologia medyczno-estetyczna. Obecnie kontynuuje studia i pisze pracę magisterską. Już jako nastolatka interesowała się różnymi recepturami, substancjami aktywnymi w kosmetykach oraz zagadnieniami z zakresu dermatologii. Miłośniczka zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i kuracji modelujących sylwetkę. Jej drugą pasją jest wizaż. Lubi dobre kino, orientalną kuchnię oraz muzykę z lat 90. Szczęśliwa posiadaczka 8 łap - zarówno psich, jak i kocich.

 

Paula Derkacz

Paula Derkacz

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Certyfikowany zabiegowiec w dziedzinie kosmetologii, obejmującej m.in. kuracje na twarz oraz ciało. Jest osobą ambitną i pogodną. Ceni sobie dokładności, ponieważ według niej to jedna z najważniejszych cech, jaką powinien posiadać wykwalifikowany kosmetolog. Lubi również poznawać wszelkie nowości z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego często bierze udział w szkoleniach oraz sympozjach kosmetologicznych. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi też aktywny odpoczynek, szczególnie jazdę na rowerze.

 

 

Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×