Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O nas

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zespół

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Plastycznej. Jego wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Z Qclinique związany od 2010 roku.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Magister kosmetologii, manager gabinetu Qclinique. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Obecnie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu medycyny, studiując Pielęgniarstwo w Akademii Nauk Stosowanych Mazovia na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach. Z Qclinique związana od 2017 roku.

 

Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Stara się spędzać czas zawsze aktywnie. Miłośniczka zwierząt i właścicielka wesołego mopsa. W chwilach wyciszenia wczytuję się w dobre kryminały. Z Qclinique związana od 2018 roku.

 
Magdalena Byler

Magdalena Byler

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyła w pracy w klinice medycyny estetycznej, asystując przy zabiegach transplantacji włosów oraz chirurgicznych. Jej hobby jest rysowanie. Lubi także czytać książki o tematyce psychologicznej oraz kryminalnej. W wolnych chwilach spędza aktywnie czas ze swoim psem. Z Qclinique związana od 2021 roku.

 

Wiktoria  Jakubowska

Wiktoria Jakubowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Obecnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na studiach magisterskich z kosmetologii klinicznej. Z całej dziedziny najbardziej interesują ją choroby skóry. Swoją pasję zaczęła rozwijać w zaciszu domowym, gdzie eksperymentowała z wizażem oraz stylizacją paznokci. To właśnie w domu, wśród rodziny, czuje się najlepiej. Ceni sobie czas spędzony z bliskimi, szczególnie z młodszymi braćmi. W wolnej chwili lubi wczytywać się w dobre kryminały i książki psychologiczne. Z Qclinique związana od 2022 roku.

 
Oliwia Milewska

Oliwia Milewska

Obecnie studentka kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Zamiłowanie do tej dziedziny zrodziło się u niej już w wieku nastoletnim, z zainteresowania świadomą pielęgnacją oraz chemią kosmetyczną. Z całej dziedziny najbardziej interesują ją zabiegi pielęgnacyjne oraz laserowe. W chwilach wolnych od pracy i nauki uwielbia spędzać czas opiekując się psami z rodzinnej hodowli. Regularnie uprawia aktywność fizyczną, a wieczorami lubi wyciszyć się przy dobrej książce kryminalnej. Fascynuje ją eksplorowanie nowych miejsc i kultur, dlatego stara się regularnie podróżować. Z Qclinique związana od 2022 roku.

 

Marcelina Zdunek

Studentka kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wspomniana dziedzina jest jej pasją, a najbardziej interesują ją terapie z zakresu kosmetologii estetycznej oraz kuracje pielęgnacyjne. Zamiłowanie do branży beauty zrodziło się w niej już w wieku nastoletnim. Od tamtej pory regularnie poszerza swoją wiedzę w tym obszarze. Ponadto, wolny czas lubi spędzać na siłowni, bo sport również od zawsze był jej pasją. Jest też osobą spokojną, cierpliwą i uśmiechniętą. Chciałaby, aby każdy mógł poczuć się ze sobą dobrze i dostrzec w sobie piękno. Z gabinetem Qclinique związana od 2024 roku.

 

 

Kosmetyki

Bielenda Professional
Norel Dr Wilsz
mesoestetic
Laboratoire Revitacare France
Medical Cosmetics
WiQOmed
IBSA
arcaya german cosmetics
Botox
juvederm
matrigen
caregen
dives med
koru pharma
Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Najbardziej fachowa i profesjonalna obsługa jaką spotkałam do tej pory :) W końcu po złych doświadczeniach trafiłam w dobre miejsce.

Małgorzata Gancarz, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×