Witamy w Qclinique!

Warszawa
  • Warszawa

O klinice

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Qclinique budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Kosmetyki

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki Bielenda - najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Bielenda szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jakub Kulesza

Jakub Kulesza

Marzenie o byciu lekarzem kiełkowało w nim od dzieciństwa. W 2007 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i otrzymał Prawo do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej. Jego drugą specjalizacją i jednocześnie wielką pasją są zabiegi Medycyny Estetycznej, które dają pacjentom możliwość odbycia wielu terapii poprawiających wygląd i samopoczucie. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Prywatnie fascynuje go wszystko, co związane z motoryzacją i to zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

 
Angelika Dróżdż

Angelika Dróżdż

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie uczęszcza na studia magisterskie na tej samej uczelni, na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Stale uczestniczy w targach oraz szkoleniach - zarówno z dziedziny kosmetologii, jak i medycyny estetycznej - ponieważ, jak sama mówi: „Zawód Kosmetologa to nie tylko praca, ale też pasja”. Poza tym, systematycznie pogłębia swoją wiedzę na temat różnych chorób dermatologicznych. Prywatnie jest domatorką i miłośniczką kotów, ale wolny czas uwielbia spędzać aktywnie, np. podczas wycieczek objazdowych po Bałkanach.

 

Aleksandra Wargacka

Aleksandra Wargacka

Absolwentka Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie (na kierunku logistyka międzynarodowa). Konsekwentnie się rozwija, dlatego też zdecydowała się pójść na studia magisterskie na tej samej uczelni, na kierunku TSL (transport, spedycja, logistyka). W gabinecie Qclinique odpowiada za kontakt z klientami, dzięki czemu rozwija również swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. Zdecydowanie optymistka, z dużym poczuciem humoru. Umie realizować założone cele i działa dynamicznie. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi, a wieczorami lubi wyciszyć się przy książce lub dobrej komedii.

 
Joanna Dryhynycz

Joanna Dryhynycz

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Planuje rozpocząć studia magisterskie w Warszawie oraz dalej kształcić się w dziedzinie kosmetologii. Swoją przygodę w branży beauty rozpoczęła jako manicurzystka oraz pedicurzystka. Jej głównym celem jest rozwój zawodowy. Jest osobą ambitną i pozytywną. Chętnie zdobywa wiedzę na temat kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jako osoba energiczna uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi oraz podróżować. Natomiast w chwilach wyciszenia wczytuje się w dobre kryminały.

 

Paula Derkacz

Paula Derkacz

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Certyfikowany zabiegowiec w dziedzinie kosmetologii, obejmującej m.in. kuracje na twarz oraz ciało. Jest osobą ambitną i pogodną. Ceni sobie dokładność, ponieważ według niej to jedna z najważniejszych cech, jaką powinien posiadać wykwalifikowany kosmetolog. Lubi również poznawać wszelkie nowości z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego często bierze udział w szkoleniach oraz sympozjach kosmetologicznych. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi też aktywny odpoczynek, szczególnie jazdę na rowerze.

 

Wiktoria Zawada

Aktualnie studiuje kosmetologię na Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych. Już w dzieciństwie interesowały ją kosmetyki dobierane do konkretnych typów cery oraz zabiegi służące modelowaniu sylwetki ciała. Jest osobą cierpliwą i ambitną. Szybko się uczy i bardzo chętnie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w różnych targach medycyny estetycznej i szkoleniach z nowych technologii, bo - jak sama twierdzi - „wiedza jest dla ludzi drugim słońcem”. Prywatnie uczestniczy w wolontariacie niosącym pomoc czworonogom, a także uwielbia włoską kuchnię i dobre kino.

 

Jakub Krasowiak

Absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, na kierunku ratownictwo medyczne. W gabinecie Qclinique odpowiada za opiekę nad klientami, szczególnie przy zabiegach iniekcyjnych osocza bogatopłytkowego. Interesuje się sportem, głównie piłką nożną, oraz sportami walki. Fan dobrych thrillerów, książek biograficznych i seriali Netflix’a. Jednym z jego największych marzeń jest zwiedzenie każdego zakątka świata.

 

 

Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Jedyny, taki salon w Warszawie. Profesjonalna obsługa, rozsądne ceny oraz coś za co Qclinique lubię najbardziej- niewiarygodna wręcz dbałość o klienta, nawet tego, który sporadycznie zagląda do salonu. Serdecznie polecam.

Ewa Królak, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×