Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny jest bolesny w porównaniu z oczyszczaniem manualnym?

Peeling kawitacyjny, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i ogólnej kondycji skóry, jest z reguły mniej bolesny, niż oczyszczanie manualne. Odczucia towarzyszące wykonywaniu tego zabiegu są oczywiście różne u każdego Klienta. Często zależy to od progu bólowego osoby, u której wykonywany jest peeling kawitacyjny.

Zabieg polega na oczyszczaniu skóry szpatułą ultradźwiękową - w połączeniu z wodą czy tonikiem. Ultradźwięki wprawiają cząsteczki wody w drgania (kawitacja), te zaś, uderzając o powierzchnię skóry, usuwają zanieczyszczenia. W miejscach, które wymagają szczególnej uwagi (zazwyczaj są to okolice nosa, brody i czoła, czyli tzw. „strefa T”), kosmetolog może nieco mocniej docisnąć szpatułę, co powoduje lekki dyskomfort Klienta. Niemniej, oczyszczanie manualne jest zdecydowanie bardziej bolesne, trwa dłużej oraz zazwyczaj wymaga kilkudniowej rekonwalescencji. Co więcej, skóra po peelingu kawitacyjnym goi się zdecydowanie szybciej, bo już po upływie 1 dnia. Po 24 godzinach można nawet nałożyć delikatny makijaż.

Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×