Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny jest bolesny w porównaniu z oczyszczaniem manualnym?

Peeling kawitacyjny, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i ogólnej kondycji skóry, jest z reguły mniej bolesny, niż oczyszczanie manualne. Odczucia towarzyszące wykonywaniu tego zabiegu są oczywiście różne u każdego Klienta. Często zależy to od progu bólowego osoby, u której wykonywany jest peeling kawitacyjny.

Zabieg polega na oczyszczaniu skóry szpatułą ultradźwiękową - w połączeniu z wodą czy tonikiem. Ultradźwięki wprawiają cząsteczki wody w drgania (kawitacja), te zaś, uderzając o powierzchnię skóry, usuwają zanieczyszczenia. W miejscach, które wymagają szczególnej uwagi (zazwyczaj są to okolice nosa, brody i czoła, czyli tzw. „strefa T”), kosmetolog może nieco mocniej docisnąć szpatułę, co powoduje lekki dyskomfort Klienta. Niemniej, oczyszczanie manualne jest zdecydowanie bardziej bolesne, trwa dłużej oraz zazwyczaj wymaga kilkudniowej rekonwalescencji. Co więcej, skóra po peelingu kawitacyjnym goi się zdecydowanie szybciej, bo już po upływie 1 dnia. Po 24 godzinach można nawet nałożyć delikatny makijaż.

Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×