Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny sprawdzi się u nastolatków mających problemy z trądzikiem? Czy może lepiej wykonać wówczas zabiegi laserowe IPL?

Obydwa zabiegi są wskazane dla nastolatków mających problemy skórne. Peeling kawitacyjny sprawdza się ze względu na dokładne oczyszczanie cery, regulowanie procesu wydzielania sebum, usuwanie nierówności. Światło IPL ma za zadanie niszczyć namnażające się na skórze bakterie beztlenowe (P.Acnes) odpowiedzialne za zmiany zapalne w przebiegu trądziku. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu, warto stosować obydwie metody naprzemiennie lub łącząc je. Należy jednak pamiętać wówczas o omijaniu stanów zapalnych, aby zapobiec rozwojowi bakterii, a co za tym idzie ich dalszemu rozprzestrzenianiu się. Efekt jest zauważalny już po pierwszym zabiegu. Zabieg wykonuje się w serii 3-5 spotkań przeprowadzanych w odstępach 7-dniowych. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może obniżyć efektywność kuracji. Natomiast w okresie dojrzewania niestety nie możemy nastawiać się na spektakularne i długotrwałe rezultaty, gdyż powstawanie zanieczyszczeń na skórze ma związek z zaburzeniami gospodarki hormonalnej organizmu.

Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×