Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny sprawdzi się u nastolatków mających problemy z trądzikiem? Czy może lepiej wykonać wówczas zabiegi laserowe IPL?

Obydwa zabiegi są wskazane dla nastolatków mających problemy skórne. Peeling kawitacyjny sprawdza się ze względu na dokładne oczyszczanie cery, regulowanie procesu wydzielania sebum, usuwanie nierówności. Światło IPL ma za zadanie niszczyć namnażające się na skórze bakterie beztlenowe (P.Acnes) odpowiedzialne za zmiany zapalne w przebiegu trądziku. Dla uzyskania satysfakcjonującego efektu, warto stosować obydwie metody naprzemiennie lub łącząc je. Należy jednak pamiętać wówczas o omijaniu stanów zapalnych, aby zapobiec rozwojowi bakterii, a co za tym idzie ich dalszemu rozprzestrzenianiu się. Efekt jest zauważalny już po pierwszym zabiegu. Zabieg wykonuje się w serii 3-5 spotkań przeprowadzanych w odstępach 7-dniowych. Znaczne wydłużenie lub skrócenie czasu między kolejnymi wizytami może obniżyć efektywność kuracji. Natomiast w okresie dojrzewania niestety nie możemy nastawiać się na spektakularne i długotrwałe rezultaty, gdyż powstawanie zanieczyszczeń na skórze ma związek z zaburzeniami gospodarki hormonalnej organizmu.

Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×