Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg karboksyterapii jest bolesny?

Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym podawaniu dwutlenku węgla, przy użyciu specjalnego urządzenia. CO2 rozchodzi się po okolicznych tkankach, wywołując silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz wytworzenie nowych kapilar. Prowadzi to do wzmożonego przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego zabiegowi. Karboksyterapia wykorzystywana jest do niwelowania wielu niedoskonałości skórnych. Zabieg znalazł zastosowanie w walce z cellulitem, lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, wiotkością skóry, cieniami i obrzękami w okolicach oczu, redukcją drugiego podbródka oraz redukcją blizn i rozstępów. Karboksyterapia może być również wykonywana na skórę głowy - w celu wzmocnienia cebulek włosów i zapobieganiu ich wypadaniu.

W zależności od progu bólowego Klienta, zabieg może być odbierany jako lekki dyskomfort lub chwilowy ból. Odczucia towarzyszące wtłaczaniu dwutlenku węgla to rozpieranie, ucisk, szczypanie, pieczenie. Po zabiegu mogą pojawić się drobne siniaczki, opuchnięcia (szczególnie w okolicach oczu) oraz uczucie tkliwości tkanek.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×