Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabiegi pielęgnacyjne twarzy można wykonywać w ciąży?

Ciąża jest czasem, w którym szczególnie zwracamy uwagę na zastosowane kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne. Często Panie rezygnują całkowicie z wizyty u kosmetyczki, żeby nie narażać siebie i dziecka ze względu na zwiększoną wrażliwość na działanie składników kosmetycznych, czy możliwości zaszkodzenia płodowi. Nie warto jednak wykluczać wszystkich zabiegów, jakie są dostępne w ofercie gabinetów. Podczas trwania ciąży nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania kuracji pielęgnacyjnych, które mają za zadanie nawilżenie, zregenerowanie i oczyszczenie skóry. Ważne jest jednak, żeby w trakcie trwania takiego zabiegu nie wykorzystywać urządzeń o działaniu fizykalnym (np. ultradźwięki). W przypadku Klientek w ciąży, odpowiednia modyfikacja procedury pozwala na ominięcie zastosowania sonoforezy, peelingu kawitacyjnego albo d’Arsonvala. Wówczas zastępuje się je działaniami manualnymi dla uzyskania podobnego, ale bezpiecznego efektu pielęgnacyjnego. Zabiegi, oprócz uczucia relaksu, pozwalają także na złagodzenie dolegliwości skórnych pojawiających się czasie trwania ciąży.

Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×