Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabiegi pielęgnacyjne twarzy można wykonywać w ciąży?

Ciąża jest czasem, w którym szczególnie zwracamy uwagę na zastosowane kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne. Często Panie rezygnują całkowicie z wizyty u kosmetyczki, żeby nie narażać siebie i dziecka ze względu na zwiększoną wrażliwość na działanie składników kosmetycznych, czy możliwości zaszkodzenia płodowi. Nie warto jednak wykluczać wszystkich zabiegów, jakie są dostępne w ofercie gabinetów. Podczas trwania ciąży nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania kuracji pielęgnacyjnych, które mają za zadanie nawilżenie, zregenerowanie i oczyszczenie skóry. Ważne jest jednak, żeby w trakcie trwania takiego zabiegu nie wykorzystywać urządzeń o działaniu fizykalnym (np. ultradźwięki). W przypadku Klientek w ciąży, odpowiednia modyfikacja procedury pozwala na ominięcie zastosowania sonoforezy, peelingu kawitacyjnego albo d’Arsonvala. Wówczas zastępuje się je działaniami manualnymi dla uzyskania podobnego, ale bezpiecznego efektu pielęgnacyjnego. Zabiegi, oprócz uczucia relaksu, pozwalają także na złagodzenie dolegliwości skórnych pojawiających się czasie trwania ciąży.

Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×