Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do masażu klasycznego?

Masaż klasyczny to jedna z najbardziej popularnych technik masażu. Nie jest zabiegiem inwazyjnym, w związku z czym nie wymaga zbyt dużych przygotowań. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby około 1,5 godziny przed masażem nie spożywać ciężkostrawnych potraw. Warto też zadbać o kwestie higieniczne, gdyż podczas zabiegu Klient jest nagi. Osoba poddająca się masażowi zostaje przykryta jedynie ręcznikiem, który jest częściowo odsłaniany - w zależności od masowanej części ciała. Natomiast osoba wykonująca zabieg korzysta z produktów poślizgowych, co nie tylko silnie nawilża skórę, ale także może natłuścić odzież, którą Klient zakłada po masażu.

Masaż klasyczny może zostać wykonany całościowo, czyli na wszystkich partiach ciała. Można również skoncentrować się na konkretnych obszarach, np. nogach czy plecach (biorąc pod uwagę preferencje Klienta lub zalecenia lekarza).


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×