Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do masażu relaksacyjnego?

Masaż relaksacyjny nie wymaga od Klienta szczególnych przygotowań. Warto pamiętać o tym, aby 1,5 godziny przed zaplanowanym zabiegiem nie spożywać ciężkostrawnych posiłków. Natomiast podczas wizyty w gabinecie, jeszcze przed masażem, przeprowadzany jest wywiad. Pozwala on m.in. wykluczyć przeciwwskazania do wykonania usługi. Ustalany jest też wtedy sposób przeprowadzenia masażu, tak aby został on dopasowany do potrzeb Klienta. Można wtedy wybrać np. rodzaj olejku eterycznego oraz środek poślizgowy. Następnie Klient udaje się do gabinetu, gdzie zostawia rzeczy osobiste oraz przebiera się w bieliznę jednorazową. Zalecamy też wtedy spięcie włosów, aby uniknąć niepotrzebnego natłuszczenia olejkami. Warto wspomnieć, że tak jak podczas innych technik masażu, Klient jest przykrywany ręcznikiem - odsłanianym w zależności od masowanej partii ciała.

Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×