Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie efekty daje infuzja tlenowa?

Efekty infuzji tlenowej są widoczne już po pierwszej wizycie w gabinecie. Zabieg zauważalnie spłyca zmarszczki, wygładza oraz nadaje skórze świeży, zdrowy i promienny wygląd. Rezultat po pierwszym spotkaniu zazwyczaj utrzymuje się do dwóch tygodni. Jeżeli chcemy, aby efekt pozostał na dłużej, niezbędne jest wykonanie całej serii zabiegów. Liczba powtórzeń infuzji tlenowej jest ustalana indywidualnie z kosmetologiem - po przeprowadzeniu wywiadu i ustaleniu potrzeb Klienta.

Do głównych efektów po przeprowadzeniu tej kuracji można zaliczyć: rozjaśnienie skóry, poprawę elastyczności oraz napięcia, poprawę metabolizmu komórkowego, dotlenienie, wygładzenie zmarszczek (w szczególności w okolicach oczu). Ponadto, infuzja tlenowa głęboko nawilża i wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każda osoba inaczej reaguje na przeprowadzenie tej kuracji. Dlatego efekty będą często zależały od indywidualnych predyspozycji skóry Klienta. Warto również zaznaczyć, że bardziej zadowalające rezultaty można osiągnąć po wcześniejszym wykonaniu zabiegu oczyszczającego. Wtedy skóra będzie bardziej podatna na wchłanianie substancji aplikowanych podczas infuzji tlenowej.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×