Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są przeciwwskazania do wykonania magicznego spojrzenia?

Zastosowanie fal radiowych, wykorzystywanych w tym zabiegu, pozwala m.in. na pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu możemy zapobiec powstawaniu nowych zmarszczek oraz spłycić już te istniejące. Fale radiowe wykazują bardzo efektywne działanie, ale istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu. W szczególności są to: ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe oraz stany ponowotworowe (przez okres do 5 lat), epilepsja, stwardnienie rozsiane, choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze (w obszarze zabiegowym), zaburzenia czucia bólu i ciepła, obrzęki, guzki nieznanego pochodzenia, botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy, złote nici, implanty. Jeśli jednak nie występują żadne z powyższych przeciwwskazań, można bez problemu skorzystać z magicznego spojrzenia i cieszyć się piękną skórą w okolicach oczu.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×