Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są wskazania do wykonania magicznego spojrzenia?

Wiele osób znajdzie w tym zabiegu coś dla siebie. Zastosowanie fal radiowych pomaga m.in. w spłyceniu zmarszczek w okolicach oczu (tzw. kurzych łapek) oraz w poprawieniu napięcia skóry. Sam zabieg polega zaś na podniesieniu temperatury tkanek - aby ciepło, które zostanie wytworzone, podziałało na skrócenie i zagęszczenie kolagenu oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dzięki magicznemu spojrzeniu wpływamy również na zredukowanie cieni pod oczami. Zwiększona temperatura tkanek przyczynia się do rozszerzenia naczyń krwionośnych. To z kolei wpływa na lepsze dotlenie i odżywienie skóry oraz jej metabolizm w okolicach oczu.

Fale radiowe można również zastosować profilaktycznie, aby opóźnić procesy starzenia, które zaczynają być widoczne po około 25. roku życia. Ponadto, jeśli chcemy jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem skóry, warto zdecydować się na serię zabiegów magicznego spojrzenia. Zminimalizujemy wtedy ryzyko zbyt wczesnego pojawienia się zmarszczek.

Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×