Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie techniki są stosowane podczas masażu relaksującego?

Główne zadanie masażu relaksacyjnego to wyciszenie Klienta, ukojenie jego myśli oraz sprawienie, aby zapomniał o stresach życia codziennego. Podczas zabiegu często wykorzystywane są olejki zapachowe, np. różany lub sandałowy, które, dzięki aromaterapii, wprowadzają dodatkowo rozluźniającą atmosferę. Co więcej, aby masaż został poprawnie wykonany, stosowane są różnego rodzaju substancje poślizgowe. Pozwalają one na łatwiejsze i dokładniejsze prowadzenie ruchów na ciele Klienta. Podczas zabiegu Klient przyjmuje pozycję leżącą i jest przykrywany ręcznikiem - częściowo odsłanianym, w zależności od masowanej partii ciała.

Główne techniki, wykorzystywane podczas przeprowadzania masażu klasycznego, to głaskanie (podłużne i koliste), uciskanie, ugniatanie oraz rozcieranie. Podczas zabiegu wykonuje się ruchy powolne, które obniżają napięcie mięśni, nerwów i tkanek. Natomiast ruchy energiczne, np. rozcieranie poprzeczne, nie znajdują zastosowania w tym rodzaju masażu.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×