Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie techniki są stosowane podczas masażu relaksującego?

Główne zadanie masażu relaksacyjnego to wyciszenie Klienta, ukojenie jego myśli oraz sprawienie, aby zapomniał o stresach życia codziennego. Podczas zabiegu często wykorzystywane są olejki zapachowe, np. różany lub sandałowy, które, dzięki aromaterapii, wprowadzają dodatkowo rozluźniającą atmosferę. Co więcej, aby masaż został poprawnie wykonany, stosowane są różnego rodzaju substancje poślizgowe. Pozwalają one na łatwiejsze i dokładniejsze prowadzenie ruchów na ciele Klienta. Podczas zabiegu Klient przyjmuje pozycję leżącą i jest przykrywany ręcznikiem - częściowo odsłanianym, w zależności od masowanej partii ciała.

Główne techniki, wykorzystywane podczas przeprowadzania masażu klasycznego, to głaskanie (podłużne i koliste), uciskanie, ugniatanie oraz rozcieranie. Podczas zabiegu wykonuje się ruchy powolne, które obniżają napięcie mięśni, nerwów i tkanek. Natomiast ruchy energiczne, np. rozcieranie poprzeczne, nie znajdują zastosowania w tym rodzaju masażu.

Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×