Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakimi urządzeniami wykonuje się zabieg endermologii?

Technikę endermologii opracował Louis Paul Guitay. Na podstawie własnych doświadczeń, które były związane z rehabilitacją i usuwaniem blizn po wypadku motocyklowym, skonstruował on w połowie lat 80. XX wieku pierwowzór obecnego urządzenia. Doprowadziło to do powstania firmy LPG – producenta powszechnie stosowanych dziś maszyn.

Własnością firmy LPG z Francji są następujące urządzenia: Cellu M6 Endermolab, Cellu M6 Integral, Mobilift M6, Cellu M6 Keymodule [2], Huber Motion Lab, Spineforce, Lipo M6, Lift M6, Wellbox, Endermologie, Lipomassage, Endermolift. Część z tych urządzeń charakteryzuje się kilkoma trybami pracy, które są przeznaczone do terapii kręgosłupa, wzmacniania mięśni głębokich i powierzchniowych oraz do wykonywania masaży na mniejszych partiach ciała, np. na twarzy. Nazwa „endermologia” jest zastrzeżona międzynarodowym patentem i może być używana jedynie w odniesieniu do wyżej wymienionych urządzeń.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×