Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakimi urządzeniami wykonuje się zabieg endermologii?

Technikę endermologii opracował Louis Paul Guitay. Na podstawie własnych doświadczeń, które były związane z rehabilitacją i usuwaniem blizn po wypadku motocyklowym, skonstruował on w połowie lat 80. XX wieku pierwowzór obecnego urządzenia. Doprowadziło to do powstania firmy LPG – producenta powszechnie stosowanych dziś maszyn.

Własnością firmy LPG z Francji są następujące urządzenia: Cellu M6 Endermolab, Cellu M6 Integral, Mobilift M6, Cellu M6 Keymodule [2], Huber Motion Lab, Spineforce, Lipo M6, Lift M6, Wellbox, Endermologie, Lipomassage, Endermolift. Część z tych urządzeń charakteryzuje się kilkoma trybami pracy, które są przeznaczone do terapii kręgosłupa, wzmacniania mięśni głębokich i powierzchniowych oraz do wykonywania masaży na mniejszych partiach ciała, np. na twarzy. Nazwa „endermologia” jest zastrzeżona międzynarodowym patentem i może być używana jedynie w odniesieniu do wyżej wymienionych urządzeń.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×