Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Kiedy są zauważalne pierwsze efekty endermologii?

Pierwsze efekty zabiegu będzie można odczuć po pierwszej wizycie w gabinecie. Już wtedy zmniejszony zostaje poziom wody gromadzonej w organizmie (poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego). Pomimo tego, że czasem po zabiegu mogą pojawić się zakwasy, ciało jest zrelaksowane i poprawia się przepływ limfy. Co za tym idzie, niweluje się m.in. opuchliznę na łydkach. Natomiast zmiany w sylwetce ciała oraz na powierzchni skóry, związane np. z cellulitem, są zauważalne po około 6-8 zabiegach. Trzeba jednak pamiętać, że pełna seria składa się z około 15-20 wizyt w gabinecie. Później wykonuje się zabiegi przypominające 1-2 razy w miesiącu (dla podtrzymania efektów). Zdroworozsądkowe odżywianie i aktywność fizyczna z pewnością przyczynią się do uzyskania bardziej widocznych rezultatów.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×