Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w skórę substancji o działaniu leczniczym. Do aplikacji preparatu używana jest cienka igła o długości od 0,5 do 1,5 cm. Co więcej, po nakłuciach wykonuje się masaż obszaru zabiegowego, który przyczynia się do zmniejszenia obrzęku oraz pomaga w równomiernym rozprowadzeniu substancji ze składnikami odżywczymi.  

Preparaty wykorzystywane w mezoterapii igłowej mają na celu zregenerować skórę oraz pobudzić krążenie. Skład ampułki jest zawsze dopasowywany do oczekiwań Klienta oraz indywidualnych problemów. W gabinecie Qclinique stosujemy preparaty, które zawierają kwas hialuronowy w dwóch stężeniach: dla osób po 30. oraz po 40. roku życia. Używamy również ampułek liftingujących. W ich składzie znajduje się zarówno kwas hialuronowy, jak i witamina B5 czy kompleks antyoksydantów.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×