Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy można zabieg Sebo-Purity połączyć z jakimś zabiegiem w celu wzmocnienia terapii antybakteryjnej? Jeżeli tak to z jakim?

Sebo-Purity to zabieg pielęgnacyjny przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, zaskórnikami, nadmierną produkcją sebum, z tendencją do błyszczenia się. Jego zadaniem jest odblokowanie ujśc gruczołów łojowych, zwężenie porów, normalizacja wydzielanie sebum, złagodzenie stanów zapalnych oraz poprawa nawilżenia skóry. Sebo-Purity może być wykonywany w ciągu całego roku, niezależnie od nasłonecznienia i temperatury. W zależności od zaawansowania problemu zaleca się wykonanie serii zabiegów, tj. 4-6 powtórzeń w odstępach od dwóch do czterech tygodni. Zabieg może być wykonywany na twarz, szyję, dekolt, ramiona i plecy. W celu wzmocnienia działania antybakteryjnego, Sebo-Purity może być łączony z peelingiem kawitacyjnym, oxybrazją oraz redukcją trądziku metodą IPL. Wykonany jednocześnie lub w niedługim odstępie z peelingiem kawitacyjnym przyniesie efekt mocnego oczyszczenia skóry. Trądzik wywołują bakterie beztlenowe, więc wykonanie dodatkowo oxybrazji, która wykorzystuje czysty tlen przyczyni się do zredukowania ilości "szkodliwych" bakterii.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×