Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy można zabieg Sebo-Purity połączyć z jakimś zabiegiem w celu wzmocnienia terapii antybakteryjnej? Jeżeli tak to z jakim?

Sebo-Purity to zabieg pielęgnacyjny przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych, zaskórnikami, nadmierną produkcją sebum, z tendencją do błyszczenia się. Jego zadaniem jest odblokowanie ujśc gruczołów łojowych, zwężenie porów, normalizacja wydzielanie sebum, złagodzenie stanów zapalnych oraz poprawa nawilżenia skóry. Sebo-Purity może być wykonywany w ciągu całego roku, niezależnie od nasłonecznienia i temperatury. W zależności od zaawansowania problemu zaleca się wykonanie serii zabiegów, tj. 4-6 powtórzeń w odstępach od dwóch do czterech tygodni. Zabieg może być wykonywany na twarz, szyję, dekolt, ramiona i plecy. W celu wzmocnienia działania antybakteryjnego, Sebo-Purity może być łączony z peelingiem kawitacyjnym, oxybrazją oraz redukcją trądziku metodą IPL. Wykonany jednocześnie lub w niedługim odstępie z peelingiem kawitacyjnym przyniesie efekt mocnego oczyszczenia skóry. Trądzik wywołują bakterie beztlenowe, więc wykonanie dodatkowo oxybrazji, która wykorzystuje czysty tlen przyczyni się do zredukowania ilości "szkodliwych" bakterii.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×