Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg oxybrazji można wykonywać przy cerze alergicznej, wrażliwej i naczyniowej?

Zabieg oxybrazji jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje żadnych podrażnień. W tym przypadku wykorzystujemy połączenie tlenu hiperbarycznego oraz soli fizjologicznej. Są to więc składniki, które nie mają działania podrażniającego czy uczulającego. W związku z tym, oxybrazja jest przeznaczona dla każdego rodzaju skóry - nawet dla osób z cerą naczyniową, wrażliwą i alergiczną. Co więcej, chłód powstający podczas zabiegu łagodzi wszelkie podrażnienia oraz uczucie pieczenia. Zaletą oxybrazji jest też to, że można ją wykonywać o każdej porze roku.

W przypadku cer wrażliwych, naczyniowych i skłonnych do zaczerwienień, po oxybrazji może pojawić się delikatnie zaczerwienienie skóry. Efekt ten jednak bardzo szybko ustępuje. Zabieg wygładza i odświeża skórę przy użyciu kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego tlenu, za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Po oxybrazji skóra jest mocno odświeżona, nawilżona, oczyszczona, wygładzona i dotleniona.  Dodatkowo, zabieg jest też całkowicie sterylny, ponieważ dysza nie dotyka skóry.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×