Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg oxybrazji można wykonywać przy cerze alergicznej, wrażliwej i naczyniowej?

Zabieg oxybrazji jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje żadnych podrażnień. W tym przypadku wykorzystujemy połączenie tlenu hiperbarycznego oraz soli fizjologicznej. Są to więc składniki, które nie mają działania podrażniającego czy uczulającego. W związku z tym, oxybrazja jest przeznaczona dla każdego rodzaju skóry - nawet dla osób z cerą naczyniową, wrażliwą i alergiczną. Co więcej, chłód powstający podczas zabiegu łagodzi wszelkie podrażnienia oraz uczucie pieczenia. Zaletą oxybrazji jest też to, że można ją wykonywać o każdej porze roku.

W przypadku cer wrażliwych, naczyniowych i skłonnych do zaczerwienień, po oxybrazji może pojawić się delikatnie zaczerwienienie skóry. Efekt ten jednak bardzo szybko ustępuje. Zabieg wygładza i odświeża skórę przy użyciu kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego tlenu, za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Po oxybrazji skóra jest mocno odświeżona, nawilżona, oczyszczona, wygładzona i dotleniona.  Dodatkowo, zabieg jest też całkowicie sterylny, ponieważ dysza nie dotyka skóry.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×