Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Na czym polega zabieg oxybrazji?

Oxybrazja, nazywana również peelingiem wodno-tlenowym, jest zabiegiem oczyszczającym skórę przy użyciu kropelek soli fizjologicznej, aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego tlenu. Wszystko to odbywa się przy pomocy specjalnej dyszy. Celem tego zabiegu jest oczyszczenie i odświeżenie skóry. W przypadku cery bardzo wrażliwej i delikatnej może też dojść do lekkiego łuszczenia się naskórka. Jest to jednak całkowicie normalne zjawisko, które bardzo szybko ustępuje.

Oxybrazja idealnie sprawdza się przy redukcji bakterii beztlenowych, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku pospolitego. Doskonale łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza gojenie się ran. Do zabiegu wykorzystywane są naturalne składniki, obojętne dla organizmu. Dodatkowo, oxybrazja jest całkowicie sterylna, ponieważ dysza nie dotyka skóry. Warto podkreślić, że zabieg jest skuteczną i w pełni bezpieczną metodą, przeznaczoną dla każdego - nawet dla osób z cerą naczyniową, alergiczną i wrażliwą.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×