Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do zabiegu z osoczem bogatopłytkowym?

W przypadku wykonania osocza bogatopłytkowego w okolicach skóry głowy, bezpośrednio przed zabiegiem należy w domu umyć i wysuszyć włosy. Ponadto, niewskazane jest wtedy stosowanie kosmetyków do stylizacji włosów. Jeżeli natomiast kuracja będzie przeprowadzana w okolicach twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni, wizyta w gabinecie nie wymaga szczególnych przygotowań. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra jest oczyszczana i dezynfekowana przez kosmetologa. Co więcej, do osocza bogatopłytkowego nie trzeba przystępować na czczo.

Warto też podkreślić, że wykonanie zabiegu jest zawsze poprzedzane wywiadem, który kosmetolog przeprowadza z Klientem. Rozmowa pozwala m.in. wykluczyć przeciwwskazania do wykonania osocza bogatopłytkowego. Kosmetolog wyjaśnia również, które miejsca będą nakłuwane i jakie techniki iniekcji będą zastosowane. Ponadto, Klient powinien pamiętać o tym, aby poinformować osobę przeprowadzającą zabieg o lekach przyjmowanych na stałe. W szczególności dotyczy to leków rozrzedzających krew.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×