Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do zabiegu z osoczem bogatopłytkowym?

W przypadku wykonania osocza bogatopłytkowego w okolicach skóry głowy, bezpośrednio przed zabiegiem należy w domu umyć i wysuszyć włosy. Ponadto, niewskazane jest wtedy stosowanie kosmetyków do stylizacji włosów. Jeżeli natomiast kuracja będzie przeprowadzana w okolicach twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni, wizyta w gabinecie nie wymaga szczególnych przygotowań. Przed rozpoczęciem zabiegu skóra jest oczyszczana i dezynfekowana przez kosmetologa. Co więcej, do osocza bogatopłytkowego nie trzeba przystępować na czczo.

Warto też podkreślić, że wykonanie zabiegu jest zawsze poprzedzane wywiadem, który kosmetolog przeprowadza z Klientem. Rozmowa pozwala m.in. wykluczyć przeciwwskazania do wykonania osocza bogatopłytkowego. Kosmetolog wyjaśnia również, które miejsca będą nakłuwane i jakie techniki iniekcji będą zastosowane. Ponadto, Klient powinien pamiętać o tym, aby poinformować osobę przeprowadzającą zabieg o lekach przyjmowanych na stałe. W szczególności dotyczy to leków rozrzedzających krew.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×