Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są przeciwwskazania do wykonania osocza bogatopłytkowego?

Istnieje niewiele przeciwskazań, które całkowicie uniemożliwiają wykonanie tego zabiegu. Wynika to m.in. z faktu, że osocze bogatopłytkowe jest preparatem w pełni biokompatybilnym, zaś jego zastosowanie nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Niemniej, z kuracji nie mogą skorzystać osoby cierpiące na choroby nowotworowe, hematologiczne lub autoimmunologiczne. Przeciwwskazaniem będzie również stan zapalny skóry lub aktywna forma opryszczki. Ponadto, aplikacja osocza bogatopłytkowego nie jest zalecana w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Warto też podkreślić, że ważnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu może się okazać przyjmowanie niektórych leków. Chodzi tutaj w szczególności o medykamenty zmniejszające krzepliwość krwi, np. aspirynę oraz doustne antykoagulanty (warfarynę i acenokumarol). Jeżeli jednak nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania, Klient może bez żadnych obaw skorzystać z osocza bogatopłytkowego.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×