Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są przeciwwskazania do wykonania osocza bogatopłytkowego?

Istnieje niewiele przeciwskazań, które całkowicie uniemożliwiają wykonanie tego zabiegu. Wynika to m.in. z faktu, że osocze bogatopłytkowe jest preparatem w pełni biokompatybilnym, zaś jego zastosowanie nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Niemniej, z kuracji nie mogą skorzystać osoby cierpiące na choroby nowotworowe, hematologiczne lub autoimmunologiczne. Przeciwwskazaniem będzie również stan zapalny skóry lub aktywna forma opryszczki. Ponadto, aplikacja osocza bogatopłytkowego nie jest zalecana w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Warto też podkreślić, że ważnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu może się okazać przyjmowanie niektórych leków. Chodzi tutaj w szczególności o medykamenty zmniejszające krzepliwość krwi, np. aspirynę oraz doustne antykoagulanty (warfarynę i acenokumarol). Jeżeli jednak nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania, Klient może bez żadnych obaw skorzystać z osocza bogatopłytkowego.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×