Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy to prawda, że rozpoczęcie stosowania zabiegów fotoodmładzania oznacza konieczność wykonywania kolejnych serii w przyszłości?

Nie jest prawdą, że zabiegi takie, jak np. fotoodmładzanie, skutkują pogorszeniem się stanu skóry po zakończeniu okresu ich działania. W przypadku terapii oddziałujących na głębsze warstwy skóry warto zachować podejście zdroworozsądkowe. Proces starzenia skóry można spowolnić dzięki regularnej pielęgnacji. Nie da się go jednak zatrzymać. Powstawanie zmian na skórze jest więc procesem naturalnym.

Pamiętajmy więc, że przy stosowaniu zabiegów takich jak fotoodmładzanie, liczy się umiar. Nie należy wykonywać więcej zabiegów, niż wskazana przez kosmetologa seria. Ważne jest także, żeby ściśle przestrzegać zaleceń dotyczących przerw pomiędzy cyklami, aby niepotrzebnie nie „rozleniwić” skóry. Jeżeli zbyt często stymulujemy ją z zewnątrz, istnieje możliwość, że przestanie ona pracować w sposób właściwy.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×