Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Mam 35 lat i chcę wyglądać młodziej. Czy fotoodmładzanie jest dla mnie? W jakim wieku można zacząć wykonywanie tego typu zabiegów?

Do przeprowadzenia zabiegu fotoodmładzania predysponuje nie tyle wiek, co stan skóry Klienta. Zmarszczki, rozszerzone naczynka, czy przebarwienia powstają często jako efekt nieodpowiedniego trybu życia, diety, palenia papierosów lub na skutek czynników genetycznych. Nawet u Klientów w młodym wieku, najczęściej w efekcie intensywnego opalania, można zauważyć objawy fotostarzenia.

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu fotoodmładzania ważna jest ocena skóry - wykonywana przez doświadczonego kosmetologa. Kuracja będzie wskazana w przypadku osób z widocznymi oznakami starzenia (naczynka, przebarwienia, zmarszczki). Kiedy jednak występują problemy związane z brakiem jędrności, czy obwisłą skórą, bardziej właściwa okaże się radiofrekwencja, czyli fale radiowe.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×