Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Mam 35 lat i chcę wyglądać młodziej. Czy fotoodmładzanie jest dla mnie? W jakim wieku można zacząć wykonywanie tego typu zabiegów?

Do przeprowadzenia zabiegu fotoodmładzania predysponuje nie tyle wiek, co stan skóry Klienta. Zmarszczki, rozszerzone naczynka, czy przebarwienia powstają często jako efekt nieodpowiedniego trybu życia, diety, palenia papierosów lub na skutek czynników genetycznych. Nawet u Klientów w młodym wieku, najczęściej w efekcie intensywnego opalania, można zauważyć objawy fotostarzenia.

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu fotoodmładzania ważna jest ocena skóry - wykonywana przez doświadczonego kosmetologa. Kuracja będzie wskazana w przypadku osób z widocznymi oznakami starzenia (naczynka, przebarwienia, zmarszczki). Kiedy jednak występują problemy związane z brakiem jędrności, czy obwisłą skórą, bardziej właściwa okaże się radiofrekwencja, czyli fale radiowe.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×