Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy w trakcie trwania serii zabiegów fotoodmładzania mogę korzystać z solarium?

Korzystanie z solarium, nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne czy skóra posmarowana samoopalaczem (min. 4-6 tygodni) przed zabiegiem, to przeciwwskazania do wykonania fotoodmładzania IPL. Kuracja ta jest procedurą kosmetyczną, która pozwala na usunięcie trzech najważniejszych oznak starzenia. Należą do nich: rozszerzone naczynka, przebarwienia posłoneczne i starcze oraz zmarszczki. W trakcie zabiegu energia cieplna działa na melaninę skóry (przebarwienia), hemoglobinę (barwnik krwi) oraz wodę (zmarszczki). Zbyt duża zawartość melaniny w skórze (ciemna karnacja, skóra opalona) może powodować nadmiernie wysoką absorpcję światła, a co za tym idzie - wystąpienie poparzenia lub przebarwień przy kolejnym spotkaniu. Przy zabiegach z użyciem IPL korzystanie z solarium spowoduje więc podobny, niekorzystny efekt, jak w przypadku promieni słonecznych. Należy również pamiętać, aby 7 dni przed zaplanowaną kuracją zrezygnować z przyjmowania ziół fotouczulających, takich jak: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×