Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie korzyści wynikają z wykonania wampirzego liftingu?

Jedną z największych korzyści, która towarzyszy przeprowadzeniu wampirzego liftingu, jest fakt, że do zabiegu wykorzystujemy całkowicie naturalny preparat. Jest on pozyskiwany bezpośrednio od Klienta, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Ponadto, osocze bogatopłytkowe, wykorzystywane w wampirzym liftingu, jest substancją naturalną, więc Klient unika syntetycznych preparatów poprawiających wygląd. Dodatkową zaletą jest to, że po zakończeniu zabiegu Klient może swobodnie wrócić do codziennych obowiązków. Wampirzy lifting nie wymaga rekonwalescencji. Mogą oczywiście wystąpić dolegliwości bólowe czy opuchlizna, ale znikają one w ciągu maksymalnie dwóch dni.

Warto podkreślić, że wampirzy lifting jest zabiegiem małoinwazyjnym. Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy jedynie cienkie igły o długości kilku milimetrów - służące do wprowadzenia osocza bogatopłytkowego. Co więcej, ewentualne dolegliwości bólowe, występujące podczas zabiegu, można uśmierzyć po zastosowaniu profesjonalnego znieczulenia.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×