Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie korzyści wynikają z wykonania wampirzego liftingu?

Jedną z największych korzyści, która towarzyszy przeprowadzeniu wampirzego liftingu, jest fakt, że do zabiegu wykorzystujemy całkowicie naturalny preparat. Jest on pozyskiwany bezpośrednio od Klienta, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Ponadto, osocze bogatopłytkowe, wykorzystywane w wampirzym liftingu, jest substancją naturalną, więc Klient unika syntetycznych preparatów poprawiających wygląd. Dodatkową zaletą jest to, że po zakończeniu zabiegu Klient może swobodnie wrócić do codziennych obowiązków. Wampirzy lifting nie wymaga rekonwalescencji. Mogą oczywiście wystąpić dolegliwości bólowe czy opuchlizna, ale znikają one w ciągu maksymalnie dwóch dni.

Warto podkreślić, że wampirzy lifting jest zabiegiem małoinwazyjnym. Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy jedynie cienkie igły o długości kilku milimetrów - służące do wprowadzenia osocza bogatopłytkowego. Co więcej, ewentualne dolegliwości bólowe, występujące podczas zabiegu, można uśmierzyć po zastosowaniu profesjonalnego znieczulenia.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×