Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są przeciwwskazania do wykonania elektrokoagulacji?

Jak przy większości zabiegów, w przypadku elektrokoagulacji również mamy do czynienia z pewnymi przeciwwskazaniami. Dlatego też rozpoczęcie kuracji jest poprzedzane wywiadem z Klientem. Pozwala to potwierdzić, że nie występują żadne objawy czy choroby, które mogłyby wpłynąć negatywnie na przebieg bądź rezultaty zabiegu.

Do istotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia elektrokoagulacji zaliczamy m.in. posiadanie rozrusznika serca czy pompy insulinowej. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią również nie mogą skorzystać z tego zabiegu. Co więcej, istotnym przeciwwskazaniem jest opalenizna - naturalna bądź po solarium. W takiej sytuacji Klient musi odczekać minimum 3 tygodnie. Co ważne, w momencie przystępowania do zabiegu skóra nie może być uszkodzona. W związku z tym, jakiekolwiek inne kuracje kosmetyczne, tj. peelingi mechaniczne czy eksfoliacje kwasami, powinny być wykonywane najwcześniej 2 tygodnie po elektrokoagulacji. 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem nie należy również stosować żadnych wypełniaczy.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×