Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jakie są przeciwwskazania do wykonania elektrokoagulacji?

Jak przy większości zabiegów, w przypadku elektrokoagulacji również mamy do czynienia z pewnymi przeciwwskazaniami. Dlatego też rozpoczęcie kuracji jest poprzedzane wywiadem z Klientem. Pozwala to potwierdzić, że nie występują żadne objawy czy choroby, które mogłyby wpłynąć negatywnie na przebieg bądź rezultaty zabiegu.

Do istotnych przeciwwskazań do przeprowadzenia elektrokoagulacji zaliczamy m.in. posiadanie rozrusznika serca czy pompy insulinowej. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią również nie mogą skorzystać z tego zabiegu. Co więcej, istotnym przeciwwskazaniem jest opalenizna - naturalna bądź po solarium. W takiej sytuacji Klient musi odczekać minimum 3 tygodnie. Co ważne, w momencie przystępowania do zabiegu skóra nie może być uszkodzona. W związku z tym, jakiekolwiek inne kuracje kosmetyczne, tj. peelingi mechaniczne czy eksfoliacje kwasami, powinny być wykonywane najwcześniej 2 tygodnie po elektrokoagulacji. 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem nie należy również stosować żadnych wypełniaczy.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×