Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy cała seria zabiegów zamykania naczynek metodą IPL pozwoli na zlikwidowanie problemu na zawsze?

Po wykonaniu całej serii zabiegów metodą IPL zauważamy znaczną poprawę, czyli zmniejszenie rumienia, redukcję ilości widocznych naczynek lub też całkowite usunięcie naczynek na danym obszarze. Jeśli jednak nasza skóra ma tendencję do rozszerzonych naczyń krwionośnych, wykonanie cyklu zabiegów IPL nie gwarantuje, że problem nie powróci. W celu utrzymania efektów zaleca się powtórzenie zabiegu (tzw. przypominający) raz na jakiś czas. Zazwyczaj, zależnie od rodzaju zmian, ustala się jednorazowe spotkania co 6 miesięcy, czy raz do roku. Niezwykle istota w przypadku cery naczyniowej jest jednak profilaktyka. W składzie kosmetyków do jej pielęgnacji powinny się znaleźć: witaminy C, K, PP (uszczelniają naczynia krwionośne), rutyna, wyciąg z arniki górskiej, wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu, ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), kasztanowca, ekstrakt z oczaru, czy zielona herbata. Bardzo ważna jest również ochrona przeciwsłoneczna - na dzień zawsze warto nałożyć krem z wysokim filtrem (m.in. SPV 30), natomiast zimą krem chroniący przed mrozem i wiatrem (również z filtrem). Unikajmy ostrych przypraw i gwałtownych zmian temperatur.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×