Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mogę samodzielnie wybrać rodzaj ampułki, która będzie zastosowana podczas mezoterapii mikroigłowej?

Przed rozpoczęciem zabiegu mezoterapii mikroigłowej kosmetolog przeprowadza wywiad z Klientem, a także wykonuje analizę stanu jego skóry. Dopiero po dokładnej ocenie może zaproponować ampułkę preparatu, dostosowaną do wymagań i potrzeb w konkretnym przypadku.

Dużą popularnością cieszy się ampułka z kwasem hialuronowym, przeznaczona do cery odwodnionej i wrażliwej. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy ma przede wszystkim zdolność wiązania wody, co przyczynia się do przedłużenia jędrności i elastyczności skóry. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego, dostarczając go z zewnątrz. Ponadto, w mezoterapii mikroigłowej stosuje się koktajle o działaniu normalizującym, liftingującym, przeciwstarzeniowym czy rozjaśniającym. Klient może zdecydować, na pozbyciu bądź zminimalizowaniu jakiego problemu zależy mu najbardziej. Wówczas skupiamy się na jednym rodzaju kuracji, powtarzanej w ciągu trwania serii, albo też stosujemy naprzemiennie preparaty spośród tych, które zaproponuje kosmetolog.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×