Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy mogę samodzielnie wybrać rodzaj ampułki, która będzie zastosowana podczas mezoterapii mikroigłowej?

Przed rozpoczęciem zabiegu mezoterapii mikroigłowej kosmetolog przeprowadza wywiad z Klientem, a także wykonuje analizę stanu jego skóry. Dopiero po dokładnej ocenie może zaproponować ampułkę preparatu, dostosowaną do wymagań i potrzeb w konkretnym przypadku.

Dużą popularnością cieszy się ampułka z kwasem hialuronowym, przeznaczona do cery odwodnionej i wrażliwej. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy ma przede wszystkim zdolność wiązania wody, co przyczynia się do przedłużenia jędrności i elastyczności skóry. Dlatego coraz częściej uzupełnia się niedobory kwasu hialuronowego, dostarczając go z zewnątrz. Ponadto, w mezoterapii mikroigłowej stosuje się koktajle o działaniu normalizującym, liftingującym, przeciwstarzeniowym czy rozjaśniającym. Klient może zdecydować, na pozbyciu bądź zminimalizowaniu jakiego problemu zależy mu najbardziej. Wówczas skupiamy się na jednym rodzaju kuracji, powtarzanej w ciągu trwania serii, albo też stosujemy naprzemiennie preparaty spośród tych, które zaproponuje kosmetolog.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×