Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Z jakimi zabiegami można połączyć mezoterapię mikroigłową?

Dla uzyskania lepszych efektów końcowych, mezoterapię mikroigłową poleca się wykonywać razem z innymi zabiegami, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, a także wpływają na istniejące już włókna kolagenowe. Do takich kuracji zalicza się m.in. fotoodmładzanie oraz karboksyterapię. W przypadku pierwszego ze wspomnianych zabiegów, podczas jego wykonywania dochodzi do podgrzania struktur białkowych, jakimi są kolagen i elastyna. W rezultacie, zwiększa się ich produkcja, co skutkuje poprawą jędrności, gęstości i sprężystości skóry. Ponadto, wspomniane wcześniej włókna kolagenowe ulegają remodelingowi i skróceniu, dzięki czemu osiągamy efekt liftingu. Z kolei przy karboksyterapii wprowadza się dwutlenek węgla do skóry (poprzez nakłucia). Składnik ten również wpływa na produkcję kolagenu i elastyny oraz na przebudowę włókien kolagenowych.

Obydwa omówione zabiegi, w połączeniu z mezoterapią mikroigłową, stanowią idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy borykają się z takimi problemami, jak bruzdy, zmarszczki czy brak jędrności i elastyczności skóry.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Więcej rekomendacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 30% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 30% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×