Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Z jakimi zabiegami można połączyć mezoterapię mikroigłową?

Dla uzyskania lepszych efektów końcowych, mezoterapię mikroigłową poleca się wykonywać razem z innymi zabiegami, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, a także wpływają na istniejące już włókna kolagenowe. Do takich kuracji zalicza się m.in. fotoodmładzanie oraz karboksyterapię. W przypadku pierwszego ze wspomnianych zabiegów, podczas jego wykonywania dochodzi do podgrzania struktur białkowych, jakimi są kolagen i elastyna. W rezultacie, zwiększa się ich produkcja, co skutkuje poprawą jędrności, gęstości i sprężystości skóry. Ponadto, wspomniane wcześniej włókna kolagenowe ulegają remodelingowi i skróceniu, dzięki czemu osiągamy efekt liftingu. Z kolei przy karboksyterapii wprowadza się dwutlenek węgla do skóry (poprzez nakłucia). Składnik ten również wpływa na produkcję kolagenu i elastyny oraz na przebudowę włókien kolagenowych.

Obydwa omówione zabiegi, w połączeniu z mezoterapią mikroigłową, stanowią idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy borykają się z takimi problemami, jak bruzdy, zmarszczki czy brak jędrności i elastyczności skóry.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×