Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Na jaką głębokość nakłuwa się skórę podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej?

Mezoterapia mikroigłowa polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny w trakcie mechanicznej stymulacji. Podczas zabiegu wykonywane są mikronakłucia i to one odgrywają znaczącą rolę w procesie regeneracji naskórka. Dodatkowo, w głębsze warstwy skóry, z pominięciem bariery naskórka, zostają wprowadzone specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki mimiczne zostają zredukowane, a kontur twarzy ulega poprawie.

Głębokość nakłuć opiera się na subiektywnym odczuciu klienta, a także na obserwacji reakcji skóry, co kontroluje kosmetolog wykonujący zabieg. Przy kolejnych spotkaniach wartości te mogą być systematycznie zwiększane, przy jednoczesnej kontroli komfortu Klienta. Głębokość nakłuć zależy również od partii, na której wykonywana jest mezoterapia mikroigłowa. W bardziej wrażliwych miejscach, takich jak: czoło oraz broda i nos, igiełki pracują na głębokości od 0,25 do 0,5 mm, na policzkach - nawet do 1,5 mm.

W gabinecie Qclinique używamy urządzenia Dermapen, które pozwala na wykorzystanie różnej długości igieł podczas jednego zabiegu. Dzięki temu możemy zadbać o komfort Klienta, przy jednoczesnej maksymalizacji efektu końcowego.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×