Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy przy kolejnych zabiegach mezoterapii mikroigłowej można zmieniać rodzaj ampułki, czy lepiej skupić się na jednej, o określonym działaniu?

Z każdym kolejnym spotkaniem staramy się zwiększać głębokość nakłuć. Podczas pierwszego zabiegu skóra przyzwyczaja się do kontaktu z mikroigiełkami, w związku z czym dopiero przy drugim możemy zwiększyć parametry urządzenia (czyli głębokość nakłuć i ich częstotliwość). Dzięki temu ampułka ze składnikiem aktywnym będzie mogła zostać wprowadzona w najniższe warstwy naskórka. Co więcej, przed rozpoczęciem każdego zabiegu kosmetolog przeprowadza ocenę stanu skóry Klienta i na tej podstawie proponuje odpowiedni preparat. Nie ma jednak konieczności stosowania tej samej ampułki pielęgnacyjnej w ciągu trwania całej serii. Zmiana preparatu może być jak najbardziej korzystna. Ponadto, ze względu na 3-tygodniowe odstępy pomiędzy kolejnymi spotkaniami, może zdarzyć się tak, że Klient zauważy zniwelowanie jednego problemu i zechce rozwiązać inny. Przykładowo: skóra po dwóch zabiegach stanie się bardziej nawilżona, w związku z czym podczas dwóch kolejnych wizyt skupiamy się na podniesieniu owalu twarzy czy poprawie jędrności. Zmiana ampułki, podobnie jak zmiana kremu, pozwala czerpać różne, korzystne dla skóry składniki aktywne.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×