Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki i prosaki?

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka i bakterii oraz zniwelowanie wszelkich zanieczyszczeń, w tym także zaskórników. Skóra po tego typu zabiegu goi się dość szybko. Już następnego dnia nie ma śladów po zaskórnikach.

W przypadku prosaków, czyli odmiany zastoinowej cysty, która pojawia się jako efekt nadmiernej keratynizacji ujść mieszków włosowych i gromadzenia mas łojowo-rogowych (sebum), wygląda to jednak inaczej. Nie ma niestety maści, kremu ani tabletek, pozwalających trwale pozbyć się prosaków. I peeling kawitacyjny również nie poradzi sobie z usunięciem tego defektu. Najskuteczniejsze sposoby na zlikwidowanie prosaków to użycie igły (tradycyjne przekłuwanie) lub specjalistycznego sprzętu. W drugim przypadku będzie to najczęściej elektroliza bądź zabieg przy użyciu lasera. Trzeba jednak pamiętać, że takie usuwanie prosaków wymaga często nieco dłuższej rekonwalescencji. W miejscu po zlikwidowanej zmianie pozostaje strupek, który goi się przez kilka dni. Żadna z wymienionych wyżej metod nie gwarantuje również, że prosaki nie pojawią się ponownie. Mają one bowiem tendencję do odrastania.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×