Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy peeling kawitacyjny usuwa zaskórniki i prosaki?

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka i bakterii oraz zniwelowanie wszelkich zanieczyszczeń, w tym także zaskórników. Skóra po tego typu zabiegu goi się dość szybko. Już następnego dnia nie ma śladów po zaskórnikach.

W przypadku prosaków, czyli odmiany zastoinowej cysty, która pojawia się jako efekt nadmiernej keratynizacji ujść mieszków włosowych i gromadzenia mas łojowo-rogowych (sebum), wygląda to jednak inaczej. Nie ma niestety maści, kremu ani tabletek, pozwalających trwale pozbyć się prosaków. I peeling kawitacyjny również nie poradzi sobie z usunięciem tego defektu. Najskuteczniejsze sposoby na zlikwidowanie prosaków to użycie igły (tradycyjne przekłuwanie) lub specjalistycznego sprzętu. W drugim przypadku będzie to najczęściej elektroliza bądź zabieg przy użyciu lasera. Trzeba jednak pamiętać, że takie usuwanie prosaków wymaga często nieco dłuższej rekonwalescencji. W miejscu po zlikwidowanej zmianie pozostaje strupek, który goi się przez kilka dni. Żadna z wymienionych wyżej metod nie gwarantuje również, że prosaki nie pojawią się ponownie. Mają one bowiem tendencję do odrastania.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×