Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy w trakcie zabiegów pakietowych (tj. endermologia, RF) mogę naprzemiennie wykonywać kriolipolizę?

W przypadku zabiegów tak efektywnych, jak kriolipoliza, warto zaczekać z decyzją o włączeniu kolejnych metod modelujących do czasu zakończenia serii. Zaleca się bowiem, aby proces obumierania komórek tłuszczowych, zachodzący przy stosowaniu kuracji opartej na ich schładzaniu, nie był wspomagany dodatkowymi procedurami wysmuklającymi czy ujędrniającymi i przebiegał samoistnie. Jeśli chcemy skorzystać z oferty pakietowej i połączyć ten zabieg z innymi, warto zastosować się do poniższych porad:

W przypadku łączenia kriolipolizy z endermologią - zalecamy najpierw wykonanie serii endermologii, a dopiero po jej ukończeniu rozpoczęcie kriolipolizy. Możemy też wykonać zabiegi kriolipolizy i po zachowaniu 4-tygodniowej przerwy przystąpić do endermologii.

W przypadku zestawienia kriolipolizy i fal radiowych (RF) - nie zaleca się łączenia procesów opartych o zamrażanie z tymi, które rozgrzewają komórki. W takiej sytuacji działanie obydwu technologii znosi się wzajemnie, przy jednoczesnym ryzyku zbytniego obciążenia organizmu. Kriolipoliza, czyli wpływanie niskimi temperaturami na komórki tłuszczowe, będzie miała także działanie ujędrniające na skórę, czyli przyniesie rezultaty zbliżone do RF. Zabieg oparty na falach radiowych (RF) powinniśmy wykonać po odbytej serii kriolipolizy z zachowaniem 4-tygodniowego odstępu czasu.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×