Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy w trakcie zabiegów pakietowych (tj. endermologia, RF) mogę naprzemiennie wykonywać kriolipolizę?

W przypadku zabiegów tak efektywnych, jak kriolipoliza, warto zaczekać z decyzją o włączeniu kolejnych metod modelujących do czasu zakończenia serii. Zaleca się bowiem, aby proces obumierania komórek tłuszczowych, zachodzący przy stosowaniu kuracji opartej na ich schładzaniu, nie był wspomagany dodatkowymi procedurami wysmuklającymi czy ujędrniającymi i przebiegał samoistnie. Jeśli chcemy skorzystać z oferty pakietowej i połączyć ten zabieg z innymi, warto zastosować się do poniższych porad:

W przypadku łączenia kriolipolizy z endermologią - zalecamy najpierw wykonanie serii endermologii, a dopiero po jej ukończeniu rozpoczęcie kriolipolizy. Możemy też wykonać zabiegi kriolipolizy i po zachowaniu 4-tygodniowej przerwy przystąpić do endermologii.

W przypadku zestawienia kriolipolizy i fal radiowych (RF) - nie zaleca się łączenia procesów opartych o zamrażanie z tymi, które rozgrzewają komórki. W takiej sytuacji działanie obydwu technologii znosi się wzajemnie, przy jednoczesnym ryzyku zbytniego obciążenia organizmu. Kriolipoliza, czyli wpływanie niskimi temperaturami na komórki tłuszczowe, będzie miała także działanie ujędrniające na skórę, czyli przyniesie rezultaty zbliżone do RF. Zabieg oparty na falach radiowych (RF) powinniśmy wykonać po odbytej serii kriolipolizy z zachowaniem 4-tygodniowego odstępu czasu.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×