Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Wiem, że polecana seria to 3 spotkania, ale czy jest możliwość zwiększenia liczby zabiegów kriolipolizy, np. do 5?

Na rynku dostępnych jest kilka urządzeń do wykonywania zabiegu kriolipolizy. Te, które schładzają tkankę jedynie do +3 stopni Celsjusza, wymagają zdecydowanie większej liczby powtórzeń (od 3 do 6). Natomiast urządzenie używane w Qclinique chłodzi tkankę tłuszczową do -14 stopni Celsjusza. Pozwala to na maksymalizację efektów przy zdecydowanie krótszej serii, tj. 3 spotkania w odstępach co 6 tygodni. W przypadku nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej możliwy jest dodatkowy, 4 zabieg. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu czasowego pomiędzy kolejnymi wizytami w gabinecie oraz o obserwowaniu reakcji skóry, by nie doszło do stanu zapalnego w miejscu schładzania. Zazwyczaj odradzamy jednak wydłużenie serii kriolipolizy ponad 4 zabiegi, aby nadmiernie nie obciążać organizmu. Jeśli Klientowi zależy na dalszym modelowaniu określonej partii ciała, możemy zaproponować inne kuracje, np. endermologię. W takich okolicznościach trzeba jednak zachować odpowiedni odstęp czasu po zakończenia kriolipolizy.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×