Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Wiem, że polecana seria to 3 spotkania, ale czy jest możliwość zwiększenia liczby zabiegów kriolipolizy, np. do 5?

Na rynku dostępnych jest kilka urządzeń do wykonywania zabiegu kriolipolizy. Te, które schładzają tkankę jedynie do +3 stopni Celsjusza, wymagają zdecydowanie większej liczby powtórzeń (od 3 do 6). Natomiast urządzenie używane w Qclinique chłodzi tkankę tłuszczową do -14 stopni Celsjusza. Pozwala to na maksymalizację efektów przy zdecydowanie krótszej serii, tj. 3 spotkania w odstępach co 6 tygodni. W przypadku nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej możliwy jest dodatkowy, 4 zabieg. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu czasowego pomiędzy kolejnymi wizytami w gabinecie oraz o obserwowaniu reakcji skóry, by nie doszło do stanu zapalnego w miejscu schładzania. Zazwyczaj odradzamy jednak wydłużenie serii kriolipolizy ponad 4 zabiegi, aby nadmiernie nie obciążać organizmu. Jeśli Klientowi zależy na dalszym modelowaniu określonej partii ciała, możemy zaproponować inne kuracje, np. endermologię. W takich okolicznościach trzeba jednak zachować odpowiedni odstęp czasu po zakończenia kriolipolizy.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×