Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Mam cukrzycę i wiem, że jest ona przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy. Czy to znaczy, że nigdy nie będę mogła wykonać zabiegu?

Cukrzyca nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania kriolipolizy. Jeśli Klient chorujący na cukrzycę jest pod stałą opieką lekarza i sukcesywnie zażywa leki, to może poddać się zabiegowi. Jedynie osoby cierpiące na zaawansowane stadium tego schorzenia, któremu towarzyszą zaburzenia czucia, nie mogą poddać się kriolipolizie. Istnieje wówczas zwiększone ryzyko przemrożenia i powstania stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, która zostanie schłodzona. W zaawansowanej cukrzycy pojawiają się również zaburzenia metabolizmu. Mogą one przyczynić się do opóźnionego lub zerowego efektu po przebytym zabiegu kriolipolizy.

Ważne jest, aby w momencie wizyty w gabinecie Klient był w dobrej ogólnej kondycji. Nasz organizm, po zastosowaniu niskiej temperatury, musi usunąć pozostałości powstałe z rozpadu komórek tłuszczowych. Jeśli system oczyszczania ciała nie działa sprawnie lub mamy zaburzenia metaboliczne, problemy z nadmiarem wody, toksyn itp., to proces niszczenia adipocytów jest upośledzony i spowolniony, a przez to możemy nie uzyskać spodziewanych efektów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa stosowanego zabiegu, warto skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×