Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak wygląda skóra po zabiegu kriolipolizy?

Aby przybliżyć procesy, które zachodzą na powierzchni skóry, należy zrozumieć sam mechanizm działania kriolipolizy. Jest to metoda polegająca na kontrolowanym chłodzeniu tkanek tłuszczowych, w celu spowodowania ich rozpadu - tzw. lipolizy. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę, która działa na zasadzie próżni. Głównym celem kriolipolizy jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby wywołać ich powolne obumieranie. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna, chociaż podczas wykonywania kriolipolizy wyraźnie odczuwalne jest stopniujące zimno i pulsujące zasysanie skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona. W miejscu przyłożenia głowicy pojawiają się białe odbarwienia, przypominające te, które powstają po tradycyjnych bańkach (stosowanych np. przy przeziębieniu). Nie zostają one jednak na stałe - znikają maksymalnie po upływa około tygodnia po zabiegu. W przypadku niektórych Klientów może też wystąpić przejściowe i krótkotrwałe osłabienie czucia w obszarze skóry poddanej kriolipolizie.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×