Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak wygląda skóra po zabiegu kriolipolizy?

Aby przybliżyć procesy, które zachodzą na powierzchni skóry, należy zrozumieć sam mechanizm działania kriolipolizy. Jest to metoda polegająca na kontrolowanym chłodzeniu tkanek tłuszczowych, w celu spowodowania ich rozpadu - tzw. lipolizy. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę, która działa na zasadzie próżni. Głównym celem kriolipolizy jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby wywołać ich powolne obumieranie. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna, chociaż podczas wykonywania kriolipolizy wyraźnie odczuwalne jest stopniujące zimno i pulsujące zasysanie skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona. W miejscu przyłożenia głowicy pojawiają się białe odbarwienia, przypominające te, które powstają po tradycyjnych bańkach (stosowanych np. przy przeziębieniu). Nie zostają one jednak na stałe - znikają maksymalnie po upływa około tygodnia po zabiegu. W przypadku niektórych Klientów może też wystąpić przejściowe i krótkotrwałe osłabienie czucia w obszarze skóry poddanej kriolipolizie.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×