Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg eksfoliacji można wykonywać przy rozszerzonych naczynkach?

Współcześnie coraz więcej kobiet w różnym wieku skarży się na problemy związane z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Cera naczyniowa charakteryzuje się niezwykłą wrażliwością, wręcz nadwrażliwością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, wysoka lub niska temperatura, kosmetyki. Efektem podrażnienia, nawet przez delikatne bodźce płynące z otoczenia, jest silna reakcja skóry, najczęściej zaczerwienienie. Zasady postępowania przy pielęgnacji cery naczyniowej są podobne do pielęgnacji skóry wrażliwej. W przypadku opisanego problemu stosuje się preparaty oparte na kwasie migdałowym. Zmniejsza on możliwość pojawienia się podrażnień i zaczerwienienia, wykazuje właściwości antybakteryjne, które wykorzystuje się także przy leczeniu trądziku. Kwas migdałowy wpływa na poprawę struktury naskórka i skóry właściwej oraz nie powoduje rozszerzenia się naczyń krwionośnych, czyli nie przyczynia się do powstawania rumienia. Podczas kuracji ryzyko przebarwień jest znikome, z powodzeniem można ją więc wykonywać w ciągu całego roku.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×