Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Ile zabiegów eksfoliacji kwasami powinnam wykonać, aby rozjaśnić przebarwienia? Z jakimi innymi metodami je połączyć, żeby wzmocnić efekty?

Istnieje wiele zabiegów stosowanych w celu rozjaśniania skóry i przebarwień. Wykorzystuje się w nich różnorodne wyciągi roślinne, znane z właściwości wybielających, np. kwasy alfa-hydroksylowe, potocznie zwane owocowymi. Najczęściej stosowane kwasy do wybielania przebarwień to: glikolowy, winowy, jabłkowy. Przyspieszają one proces złuszczania komórek naskórka (wraz z barwnikiem), jak również hamują mechanizm syntezy melaniny. Dla uzyskania pożądanych efektów należy przeprowadzać kilka zabiegów - seria wynosi zazwyczaj od 6 do 8, z częstotliwością co 14-21 dni. Zaleca się, żeby tego typu procedury odbywały się w okresach jesiennym, zimowym i wiosennym, gdyż wówczas nasilenie promieni słonecznych jest mniejsze. Zarówno podczas trwania serii zabiegów, jak i po jej zakończeniu, należy stosować odpowiednie kremy z filtrem.

W celu uzyskania lepszych i szybszych efektów, warto połączyć eksfoliację kwasami z procedurami mechanicznego złuszczania naskórka. Takie zabiegi mogą powodować rozjaśnienie przebarwień, spełnią także funkcję przygotowania skóry do dalszych rytuałów wybielających. Należą do nich: mikrodermabrazja oraz peeling kawitacyjny.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×