Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg eksfoliacji z wykorzystaniem kwasów jest bezpieczny?

Zabiegi złuszczające przy użyciu kwasów są wykorzystane w przypadku walki z nieestetycznymi zmianami skórnymi. Wraz z upowszechnieniem tej metody, udoskonala się także recepturę stosowanych produktów. Poprzez łączenie różnych kwasów, możemy uzyskać preparat o działaniu silnie złuszczającym, który jednocześnie nie powoduje efektów niepożądanych, jak silne pieczenie czy zaczerwienienie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo kuracji, przed jej wykonaniem kosmetolog diagnozuje skórę i przeprowadza wywiad z Klientem, aby zarówno wybrany kwas, jak i sposób jego zastosowania spełniały indywidualne potrzeby. Ponadto, zabiegi są wykonywane w serii i przy każdym spotkaniu powtarza się procedurę oceny skóry. Bezwzględnie należy także pamiętać o zaleceniach pozabiegowych, do których trzeba się stosować zgodnie z instrukcjami kosmetologa. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych powikłań, powstałych w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji domowej.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×