Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg eksfoliacji z wykorzystaniem kwasów jest bezpieczny?

Zabiegi złuszczające przy użyciu kwasów są wykorzystane w przypadku walki z nieestetycznymi zmianami skórnymi. Wraz z upowszechnieniem tej metody, udoskonala się także recepturę stosowanych produktów. Poprzez łączenie różnych kwasów, możemy uzyskać preparat o działaniu silnie złuszczającym, który jednocześnie nie powoduje efektów niepożądanych, jak silne pieczenie czy zaczerwienienie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo kuracji, przed jej wykonaniem kosmetolog diagnozuje skórę i przeprowadza wywiad z Klientem, aby zarówno wybrany kwas, jak i sposób jego zastosowania spełniały indywidualne potrzeby. Ponadto, zabiegi są wykonywane w serii i przy każdym spotkaniu powtarza się procedurę oceny skóry. Bezwzględnie należy także pamiętać o zaleceniach pozabiegowych, do których trzeba się stosować zgodnie z instrukcjami kosmetologa. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych powikłań, powstałych w wyniku nieodpowiedniej pielęgnacji domowej.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×