Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg przy użyciu fal radiowych (RF) pozwoli na usunięcie głębokich zmarszczek?

Zabiegi z wykorzystaniem fal radowych (RF) z powodzeniem pozwalają na zniwelowanie powstałych już zmarszczek. Należy jednak pamiętać, że starzenie skóry jest zjawiskiem postępującym i nie można go w żaden sposób zatrzymać. Przy pomocy nieinwazyjnej procedury z użyciem technologii fal radiowych udaje się skutecznie opóźnić lub złagodzić ten proces. Sekret gładkiej i jędrnej skóry tkwi bowiem w regularności i sukcesywnym wykonywaniu odpowiednich dla danego wieku zabiegów. W przypadku fal radiowych, przy pomocy kontrolowanego podgrzewania, dochodzi do skracania włókien kolagenowych, co daje efekt napięcia skóry i wyrównania zmarszczek, nawet tych głębokich. Zabiegi radiofrekwencji redukują nieestetyczne „woreczki” pod oczami. Są również doskonałą metodą na pozbycie się uporczywych zmarszczek mimicznych, w tym np. „lwiej zmarszczki”. Na skutek oddziaływania fal radiowych na tkanki zwiększa się zatem gęstość, elastyczność, napięcie oraz poprawia się ukrwienie skóry. Zabieg RF poprawia ogólny wygląd twarzy, niweluje oznaki starzenia w sposób długotrwały, lecz nieinwazyjny.


Wasze opinie
Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×