Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg z użyciem fal radiowych redukuje cellulit oraz zmniejszają tkankę tłuszczową?

Fale radiowe (RF) pozwalają na bezinwazyjną redukcję komórek tłuszczowych. Są zatem doskonałą alternatywą dla liposukcji. Wybiórcze podgrzanie warstwy tkanki tłuszczowej przebiega bez skutków negatywnych dla otaczających ją tkanek oraz narządów (naczyń krwionośnych, mięśni, nerwów). Ciepło wytwarzane przy zabiegu radiofrekwencji rozbija komórki tłuszczowe, czyli inicjuje proces lipolizy. Rozpuszczone komórki tłuszczowe przedostają się do krwiobiegu oraz do układu limfatycznego, a stamtąd trafiają do wątroby, gdzie zostają wydalone przez nerki i układ trawienny. Pod wpływem emitowanego ciepła rozpoczyna się również proliferacja fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu. Kurczące się włókna kolagenowe powodują natychmiastowy lifting zwiotczałych obszarów, dając m.in. redukcję podwójnego podbródka. Ponadto, zabieg fal radiowych usprawnia krążenie krwi, dzięki czemu z organizmu szybciej usuwane są zbędne produkty przemiany materii. Zabieg RF z powodzeniem znajdzie zastosowanie m.in. przy modelowaniu ciała, redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu czy likwidacji zwiotczeń powstałych na skórze.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×