Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do zabiegu falami radiowymi?

Przed planowaną kuracją z użyciem fal radiowych (RF) odradzamy opalanie się na słońcu oraz w solarium, aby nie podrażniać skóry. Należy również zrezygnować z zabiegów mocno złuszczających (uszkadzających naskórek). Bezpośrednio przed pierwszym zabiegiem zostanie przeprowadzony wywiad, który ma na celu wykluczenie możliwych przeciwwskazań. Z zabiegu RF nie powinny korzystać osoby, które wykonywały zabieg z użyciem złotych nici oraz takie, które spożywały alkohol w ciągu ostatniej doby. Chwilowym przeciwwskazaniem jest również przyjmowanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew oraz miesiączka (jeśli zabieg ma być wykonywany bezpośrednio na brzuch). Po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań zostanie założona dokumentacja pozwalająca śledzić przebieg serii zabiegów. Należy również pamiętać o zdjęciu metalowych elementów (np. biżuterii, czy zegarków), które bezpośrednio przylegają do ciała w miejscu, które ma być poddane zabiegowi. Zalecana seria to od 5 do 10 zabiegów, powtarzanych w odstępach 10-14 dniowych. Terapię można powtarzać raz na pół roku lub raz na rok (dla potrzymania efektów). Natomiast po odbytej kuracji wskazane jest intensywne nawilżanie skóry, unikanie gorącej i zimnej wody oraz sauny.


Wasze opinie
Anna Wolanin - Nottoli

Do Qclinique trafiłam z polecenia i teraz ja serdecznie polecam moim znajomym wykonywane tam zabiegi. Kilka z moich przyjaciółek już skorzystało. Panuje tam wyjątkowa atmosfera. Nigdy nie spotkała mnie żadna przykra uwaga, nawet gdy musiałam odwołać planowany zabieg.

Anna Wolanin - Nottoli, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×