Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Jak przygotować się do zabiegu falami radiowymi?

Przed planowaną kuracją z użyciem fal radiowych (RF) odradzamy opalanie się na słońcu oraz w solarium, aby nie podrażniać skóry. Należy również zrezygnować z zabiegów mocno złuszczających (uszkadzających naskórek). Bezpośrednio przed pierwszym zabiegiem zostanie przeprowadzony wywiad, który ma na celu wykluczenie możliwych przeciwwskazań. Z zabiegu RF nie powinny korzystać osoby, które wykonywały zabieg z użyciem złotych nici oraz takie, które spożywały alkohol w ciągu ostatniej doby. Chwilowym przeciwwskazaniem jest również przyjmowanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew oraz miesiączka (jeśli zabieg ma być wykonywany bezpośrednio na brzuch). Po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań zostanie założona dokumentacja pozwalająca śledzić przebieg serii zabiegów. Należy również pamiętać o zdjęciu metalowych elementów (np. biżuterii, czy zegarków), które bezpośrednio przylegają do ciała w miejscu, które ma być poddane zabiegowi. Zalecana seria to od 5 do 10 zabiegów, powtarzanych w odstępach 10-14 dniowych. Terapię można powtarzać raz na pół roku lub raz na rok (dla potrzymania efektów). Natomiast po odbytej kuracji wskazane jest intensywne nawilżanie skóry, unikanie gorącej i zimnej wody oraz sauny.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique
Polityka prywatności | Regulamin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×