Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy zabieg z użyciem fal radiowych (RF) skutecznie zredukuje „chomiczki”?

Powstawanie tzw. chomików to efekt naturalnych procesów starzenia się organizmu. Po 40 roku życia zmianie ulegają wszystkie struktury, począwszy od kości twarzoczaszki, które stają się coraz bardziej płaskie. Zmianom zostaje poddana również tkanka tłuszczowa, która ulega znacznej redukcji. Zaciera się kontur żuchwy, dolna część twarzy się poszerza i coraz bardziej rozciąga. Z kolei na policzkach tworzą się zgrubienia (torebki tłuszczowe), nadając smutny wyraz twarzy. To wszystko przyczynia się do zaburzenia owalu twarzy. Technologia fal radiowych opiera się na podgrzaniu tkanek na poziomie skóry właściwej. Komórki tkanki łącznej zostają pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny, które to właśnie odpowiadają za jędrność i elastyczność twarzy oraz ciała. Zabieg fal radiowych (RF) może być zatem z powodzeniem stosowany do redukcji tzw. chomiczków, poprawienia jakości skóry dekoltu, a także w przypadku zwiotczeń w obrębie szyi. Dla utrzymania pożądanych efektów należy pamiętać o ścisłym przestrzeganiu zaleceń dotyczących serii wizyt w gabinecie oraz odpowiedniej pielęgnacji skóry dojrzałej.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×