Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy po zastosowaniu botoksu zmarszczki znikną od razu?

Po zastosowaniu botoksu zmarszczki nie znikają natychmiast. Wynika to z faktu, że toksyna botulinowa zaczyna działać po 2-3 dni od momentu wstrzyknięcia. Natomiast zauważalne rezultaty zabiegu zaczynają być widoczne po okresie około tygodnia. Wtedy toksyna botulinowa zaczyna oddziaływać na włókna nerwowe oraz powoduje unieruchomienie mięśni. Efekt końcowy pojawia się stopniowo na twarzy Klienta, dzięki czemu jest on w stanie powoli przyzwyczajać się do zmian zachodzących na twarzy.

Warto zaznaczyć, że rezultaty po aplikacji pierwszego botoksu utrzymują się przez okres od 3 do 4 miesięcy. Natomiast po kolejnym zabiegu efekty mogą być widoczne przez pół roku lub nawet dłużej. Jest to jednak uzależnione od indywidualnych predyspozycji skóry Klienta. Ponadto, zawsze warto dbać o prawidłową pielęgnację w warunkach domowych (zalecaną przez lekarza). To również wpływa na dłuższe utrzymywanie się toksyny botulinowej w organizmie. Z kolei osoby aktywne fizycznie mogą się cieszyć z efektów botoksu trochę krócej. Nie musi być tak jednak w każdym przypadku.


Wasze opinie
Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×