Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy to prawda, że zabiegi z użyciem botoksu będzie trzeba powtarzać do końca życia?

Nie jest prawdą, że stan skóry pogarsza się z chwilą zaprzestania działania preparatu opartego na toksynie botulinowej. Wspomniana substancja pozwala na skorygowanie różnych defektów, m.in. zmarszczek mimicznych. Jej działanie nie pozwala jednak na usunięcie powstałych zmian skórnych. Po kilku miesiącach od zastosowania botoksu mięśnie stopniowo powracają do pracy, co powoduje ujawnienie się wcześniejszych zmarszczek. Decyzja o kolejnym zabiegu jest więc najczęściej uwarunkowana pragnieniem ponownego uzyskania korzystnego wyglądu skóry. Natomiast otrzymanie się toksyny botulinowej w organizmie zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu Klienta. W dłuższym zachowaniu osiągniętych rezultatów pomaga prowadzenie odpowiedniej diety oraz zgodna z zaleceniami lekarza pielęgnacja skóry po zabiegu.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Elwira Jabłońska

Gabinet Qclinique oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów w przystępnych cenach. Jakość oferowanych usług jest naprawdę na wysokim poziomie. Do korzystania z zabiegów zachęca również bardzo przyjazny personel gabinetu, który wkłada duży wysiłek w to,aby klienci byli usatysfakcjonowani z wykonywanych usług. Warto odwiedzić salon, przyjeżdżając tu nawet z oddalonych dzielnic miasta. Gorąco polecam.

Elwira Jabłońska, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×