Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

W jakim wieku można zacząć stosować botoks?

Rezultatem wykonania botoksu jest zredukowanie zmarszczek oraz wygładzenie skóry. Zabieg pozwala więc na zniwelowanie widocznych oznak starzenia. Te z kolei mogą występować w różnym wieku. Zmarszczki mimiczne są często zauważalne nawet w momencie, gdy mięśnie twarzy są rozluźnione. Dotyczy to zarówno osób starszych, jak i młodszych. Co więcej, pojawienie się niepożądanych zmian skórnych zależy od indywidualnych czynników, np. sposobu nawilżania i pielęgnacji skóry, diety, stresu oraz predyspozycji genetycznych. U części osób pierwsze oznaki starzenia stają się widoczne nawet po 25. roku życia. I w tym wieku można już zastosować toksynę botulinową. Będzie ona działała profilaktycznie oraz antystarzeniowo. Nastąpi bowiem zablokowanie nadmiernej aktywności mięśni mimicznych, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko pojawienie się zmarszczek.


Wasze opinie
Ewelina Seliga

Jako klient salonu Qclinigue zdecydowanie polecam jego usługi. Można tam znaleźć przemiły personel, który nie tylko zapewnia mi profesjonalizm i komfort zabiegów, ale również potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytania dotyczące aspektów dermatologicznych i zdrowotnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kliniki, więc zdecydowanie polecam!

Ewelina Seliga, Warszawa

Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×