Baza wiedzy

Warszawa
  • Warszawa

Czy cała seria depilacji IPL wystarczy mi na zawsze, czy muszę robić zabiegi przypominające?

Żadna z metod depilacji nie daje 100% gwarancji pozbycia się na stałe niechcianego owłosienia. W przypadku urządzenia E-light (IPL+RF), po zakończeniu całej serii, raz na jakiś czas (średnio co pół roku do roku) należy wykonać zabieg przypominający. Przeciwdziała to ewentualnemu pojawieniu się nowych włosów. Odrastanie nie jest zjawiskiem częstym, jego podłoże jest jednak złożone i zależy od wielu czynników. Ważne w tym kontekście są uwarunkowania genetyczne. Istotną rolę pełni też przyjmowanie suplementów powodujących porost włosów, terapia hormonalna (rozpoczęta lub zakończona po odbytej serii depilacji IPL).

Poza czynnikami sprzyjającymi pojawianiu się owłosienia, istotne jest przestrzeganie zaleconych odstępów pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Znaczne skracanie lub wydłużanie czasu między zabiegami może dać gorsze, niż spodziewane, efekty. Ponadto, podczas depilacji włosy powinny mieć długość około 2-3 milimetrów. Dzięki temu technologia IPL+RF E-light zadziała efektywnie i szybciej pozbędziemy się niechcianego owłosienia.


Wasze opinie
Katarzyna Zięba

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w gabinecie Qclinique. Zabieg został wykonany bardzo profesjonalnie i efekty są znakomite. Dodatkowo wszyscy pracownicy byli bardzo mili i sympatyczni. Na pewno jeszcze skorzystam z usług gabinetu Qclinique.

Katarzyna Zięba, Warszawa

Daria Stojecka

Profesjonalny gabinet, w którym każda kobieta może poczuć się wyjątkowa i piękna! Po każdej wizycie nie tylko moje ciało, ale i dusza jest odświeżona! Przemiła i świetnie wykwalifikowana obsługa są jak wisienki na torcie. Gorąco polecam!!

Daria Stojecka, Warszawa

Gabinety Qclinique
Warszawa
Fosa 41a, 02-768 Warszawa
tel. +48 22 100 35 35
recepcja@qclinique.pl
facebook.com/qclinique

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozumiem ×

Witaj!

Jesteś na naszej stronie po raz pierwszy.
Wybierz gabinet Qclinique w Twojej okolicy
i zapoznaj się z dostępnymi zabiegami.

Warszawa Nowy Sącz
zamknij X
Chcesz, to sobie idź, ale…
Może Chcesz Otrzymać Wybrany zabieg
Kosmetyczny z Rabatem 20% albo i więcej?
TAK, chcę mój indywidualny kod rabatowy
NIE, po co mi kod rabatowy?
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i więcej?
Jakie jest Twoje imię i nazwisko?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
, jaki jest Twój adres e-mail?
Dalej
Wybrany Zabieg Kosmetyczny
z Rabatem 20% albo i wiecej?
Ostatnie pytanie, jaki jest Twój numer telefonu?
Dalej
Dziękujemy!
Do usłyszenia zatem
za parę chwil :)
×